Пам'ятник

У Харкові розкрили могилу більшовика-революціонера Миколи Руднєва, розташовану в центрі міста на площі, яка раніше носила його ім'я. Могила, де, як вважалося, з 1919 року поховані останки Руднєва, виявилася порожньою.

На монументі червоною фарбою написали «Комуняку геть».

Таку арт-інсталяцію встановив художник Анатолій Федірко, який знаний епатажністю та незвичними роботами.

У грузинському місті Телаві відкрили пам'ятник Лесі Українці, де українська поетеса прожила один рік.

Невідомі замалювали чорною фарбою меморіальну інформаційну дошку пам'яті Героя Небесної сотні Василя Сергієнка в Запоріжжі.

У Конотопі Сумської області в ніч з п’ятниці на суботу пошкодили пам’ятник жертвам Голодомору.

Невідомі особи 25 листопада викрали та розбили погруддя Йосипу Сталіну, встановлене у Запоріжжі біля будівлі місцевого обкому «Комуністичної партії» в 2010 році.

Боснійські серби встановили пам'ятник колишньому постпредові РФ при ООН Віталію Чуркіну.

Під час виступу перед так званим “Валдайським клубом”, куди Кремль запрошує пригодованих західних експертів і журналістів (таких собі міні-шредерів), президент Росії  Володимир Путін не втримався, щоб не згадати Україну.

Сьогодні, 14 жовтня, відбулося відкриття пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за  Україну» біля військового храму Стрітення Господнього, що на вул. Батуринській, 1 у Львові.

Наразі інформація зареєстрована в Журналі єдиного обліку правопорушень.

У райцентрі Болград Одеської області відкрили пам'ятник російському генералу Івану Інзову, який свого часу був попечителем іноземних колоністів на території нинішньої Одещини.

На Дніпропетровщині невідомі сплюндрували пам'ятник загиблим на Донбасі українським військовим 93-ї окремої механізованої бригади, відкриття якого було заплановано на 7 жовтня.

Біля київського «Палацу Україна» відкриють пам'ятник композитору Миколі Мозговому. Автор — киянин Мішель Іщенко.

Меморіал відкрили на території 17 державної пожежно-рятувальної частини міста Жовква.