Пам'ятник

Пам'ятник Олені Телізі, який вночі невідомі облили фарбою, буде відновлено вже сьогодні.

Невідомі облили червоною фарбою пам’ятник українській поетесі-націоналістці Олені Телізі встановлений в Бабиному яру на місці її розстрілу німецькими окупантами.

До 15 квітня у районному центрі Козові місцева влада спільно з ентузіастами проводить конкурс ідей на спорудження пам’ятника звичайній… козі.

Пам'ятник розстріляним польським професорам на Вулецьких пагорбах у Львові, який нещодавно осквернили, цілодово охоронятимуть та обладнають камерами відеоспостереження.

Невідомі відпиляли пам'ятникові руку.

Хрест відновили за гроші місцевих українців.

Журі відкритого конкурсу проектів пам'ятника Героям Небесної Сотні в Харкові проголосувало за його продовження в статусі міжнародного.

Британські принци Вільям і Гаррі вирішили вшанувати свою загиблу 20 років тому матір — принцесу Діану, замовивши її статую в повний зріст.

20 січня у Городку, що на Львівщині, злодії вкрали із цвинтаря бронзовий пам`ятник у вигляді молодої дівчини, повідомляють у спільноті Варта-1.

Поліція Львівської області заявляє, що пам’ятний знак у Гуті Пеняцькій на Львівщині був пошкоджений внаслідок вибуху.

На італійському острові Сардинія у місті Кальярі 17 грудня відкрили пам’ятник жертвам Голодомору в Україні 1932−1933 років. Монумент встановили серед оливкових дерев у центральному парку Монте Кларо.

У Києві протаранили меморіал Героям Небесної Сотні на Грушевського.

Пам’ятник київському князеві споруджують у Москві — щоб підживити нав’язливу імперську ідею «русского міра», вважають експерти.

На могилі Богдана Ступки, що на Байковому кладовищі у Києві, відкрили пам'ятний знак.

У Луцьку встановили новий пам’ятник лідеру гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку.