Пам'ятник

Журі відкритого конкурсу проектів пам'ятника Героям Небесної Сотні в Харкові проголосувало за його продовження в статусі міжнародного.

Британські принци Вільям і Гаррі вирішили вшанувати свою загиблу 20 років тому матір — принцесу Діану, замовивши її статую в повний зріст.

20 січня у Городку, що на Львівщині, злодії вкрали із цвинтаря бронзовий пам`ятник у вигляді молодої дівчини, повідомляють у спільноті Варта-1.

Поліція Львівської області заявляє, що пам’ятний знак у Гуті Пеняцькій на Львівщині був пошкоджений внаслідок вибуху.

На італійському острові Сардинія у місті Кальярі 17 грудня відкрили пам’ятник жертвам Голодомору в Україні 1932−1933 років. Монумент встановили серед оливкових дерев у центральному парку Монте Кларо.

У Києві протаранили меморіал Героям Небесної Сотні на Грушевського.

Пам’ятник київському князеві споруджують у Москві — щоб підживити нав’язливу імперську ідею «русского міра», вважають експерти.

На могилі Богдана Ступки, що на Байковому кладовищі у Києві, відкрили пам'ятний знак.

У Луцьку встановили новий пам’ятник лідеру гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку.

Попередній пам’ятник, виконаний луцьким скульптором Іриною Дацюк, розкритикувало чимало людей і зрештою, рідні музиканта вирішили демонтувати скульптуру та замовити нову.

У неділю, 31 липня в селі Милошевичі Пустомитівського району відбудеться відкриття пам’ятника українським жертвам польського підпілля, а саме Армії Крайової.

У Львові постане пам’ятник Василю Стусу на території навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин» його імені.

Пам'ятник українському поету Тарасу Шевченку в центрі Сімферополя розфарбували в жовто-блакитні кольори.

Автори монументу мали на меті відтворити узагальнений образ бійця-добровольця.

У німецькому місті Мюнхен невідомі облили чорною фарбою пам'ятник на могилі лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери.