Опера

Всесвітньо відома оперна співачка українка Ольга Пасічник приїхала до Львова на фестиваль «Юрій Ланюк і друзі».

На посаду генерального директора – художнього керівника Театру опери та балету імені Соломії Крушельницької претендують семеро осіб.

У середу, 26 жовтня, у Львівській опері відбудеться концерт народного артиста України Тараса Петриненка.

12 жовтня розпочнеться І Міжнародний фестиваль неаполітанської пісні.

Артисти Київського національного академічного театру оперети вже вдруге у цьому сезоні влаштували справжнє свято театрального мистецтва у Польщі.

Діва української опери Ольга Чубарева відмовилася виступити на Великому Руському Балу в Римі від Росії, передає UaPost.

Форсунки під землею, чаша зрівняна із гранітним мощенням

17 червня на сцені Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької відбудеться львівська прем’єра опери «КОРІОЛАН» у постановці Влада Троїцького. Показ вистави, яка кілька місяців тому наробила галасу у Києві, проходитиме у рамках Культурного форуму «ДОНКУЛЬТ» (Львів, 16−30 червня 2015 р.). Початок показу опери «КОРІОЛАН» у Львівській опері – о 19:00.

У пам'ять про загиблих на Майдані героїв Небесної Сотні в Одеському театрі опери і балету звучатиме «Реквієм».

Незважаючи на складну ситуацію у Донецьку, запрацював театр. Колектив «Донбас Опери» вирішив підтримати жителів міста і безкоштовно дав кілька вистав. Улюбленці глядачів «Летюча миша» та «Чарівник Смарагдового міста» пройшли з аншлагом вдень, адже у місті діє комендантська година. Спектаклі відбувалися під час бомбардувань Донецька…

Новий театральний сезон у «Донбас Опері» планували розпочати постановкою повноцінного прем'єрного спектаклю. Однак під час артобстрілів Донецька серйозно постраждало приміщення, де зберігалися декорації до 15 спектаклів. Згоріли конструкції й до знаменитого «Летючого голландця», опери Ріхарда Вагнера. Її «Донбас Опера» привозила минулого року і до Львова.

16 травня у Національній опері Україні відбудеться вечір-реквієм, присвячений 70-й річниці депортації кримських татар та інших депортованих з Криму народів

Ніно Катамадзе у Львівській опері

Владислав Троїцький, якого раніше було призначено художнім керівником Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва, написав заяву про звільнення з посади за власним бажанням.

Ексклюзивне інтерв’ю з солісткою Національної опери України

Нью-йоркська міська опера (New York City Opera) вирішила оголосити про банкрутство і припинення діяльності, визнавши свою нездатність зібрати необхідну кількість коштів на продовження роботи.