Нагороди

Всього указом президента нагороджено 157 військових, серед яких 26 посмертно та 66 поранених бійців.

Національний Олімпійський комітет на урочистій церемонії оприлюднив найкращих спортсменів року.

Легендарна радянська гімнастка Ольга Корбут продала п’ять своїх олімпійських медалей та інші нагороди за 333 з половиною тисячі доларів на американському аукціоні, повідомляють світові інформагенції.

Правоохоронці отримали нагрудні знаки «За відвагу у службі».

Серед нагороджених – 49 бійців, які отримали поранення, 26 військових нагороджено посмертно.

У польському місті Катовіце та столиці Чехії Празі завершилися змагання відкритого Кубка Європи із дзюдо серед чоловіків та жінок.

Нагороди та відзнаки отримали 25 військових лікарів.

Президент відзначив понад 60 активістів та волонтерів, одного з них посмертно.

29 січня міністр оборони Степан Полторак під час робочого візиту до Львівської області нагородив 16 українських військових, що перебувають на лікуванні після отриманих поранень в зоні АТО.

Пр

езидент на передовій привітав українських воїнів з Новим роком і Різдвом Христовим та прийняв доповідь про ситуацію в зоні проведення АТО

Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами 78 військовослужбовців, які проходили службу в зоні проведення антитерористичної операції.

Президент Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами України 74-х військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та суверенітет нашої держави, виконували бойові завдання у Донецькій і Луганській областях. Дев'ять бійців удостоєні нагород посмертно, передає прес-служба глави держави.

На 7 етапі Кубку світу з художньої гімнастики в іспанській Гвадалахарі українка Анна Різатдінова здобула 4 нагороди.

Президент Петро Порошенко вручив високі державні нагороди військовослужбовцям під час участі у зборах сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, які пройшли на загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних Сил України на Житомирщині.

Наукові роботи Фіонг Ань Чан і Олександра Бузіна відзначили у категоріях відповідно математики і програмного забезпечення.