Міська рада

 У Полтаві невідомий повідомив про замінування будівлі Полтавської міської ради, у якій другу добу перебувають представники націоналістичних організацій та громади.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради затвердили кілька кадрових рішень. Зокрема, Геннадія Васьківа призначено заступником міського голови з фінансово-економічних питань.

Сьогодні рішенням сесії Львівської міської ради у мерії створено департамент з питань поводження з твердими побутовими відходами. В його складі буде департамент управління оперативного поводження з твердими побутовими відходами та управління розвитку системного поводження з відходами.

Станом на 31 березня сміття не вивезено з 154 контейнерних майданчиків житлового фонду Львова

Львівська обласна рада з аукціону продала раритетний радянський автомобіль “Чайка”

Очільник Мінприроди розповів, як нам вийти зі «сміттєвої кризи».

Правоохоронці розпочали одночасно понад 20 обшуків.

Львів приймає Чемпіонат світу з шахів серед жінок. З цієї нагоди в міській раді Львова також з’явились шахи. Спеціальний столик з шаховою дошкою та фігурами розташований в приймальні міського голови Львова. Відвідувачі залюбки грають за ним в шахи.

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував Яніці Мерило посаду директора з інновацій.

А от з «лохотронами» перед Оперним театром у Львівській міській раді не дають собі ради.

Журналіст «ВЗ» вираховувала розстановку політичних сил у Львівській міській раді

Міська рада Артемівська Донецької області ухвалила рішення про перейменування цього населеного пункту і повернення його історичної назви Бахмут.

Батьки Андрія Кузьменка дійшли згоди з міською владою.

У вівторок, 30 червня, депутатом міськради Запоріжжя став Юрій Петровський, який був судимий у 2001 році за статтею «Посягання на конституційний лад».

Через присвоєння міськрадою звання «Почесний громадянин Харкова» російському бізнесменові