Міністр

Віце-прем'єр міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко відзначає високу дисциплінованість населення Україні у сплаті за ЖКП.

Що показали в оновлених е-деклараціях урядовці.

Гройсман хоче призначити Уляну Супрун міністром охорони здоров’я України.

Міністр охорони здоров’я Австралії Суссан Лі подала у відставку на тлі публічних звинувачень щодо використання нею службового відрядження для вирішення приватних справ.

Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий найближчим часом може подати у відставку.

Що за цей час напрацював і чим провинився Кабмін Гройсмана.

Голова оборонного відомства Великобританії збирається повторити візит в Україну, аби на власні очі побачити результати реформ.

«Повністю електронна система подачі документів до вищих навчальних закладів в Україні працюватиме вперше. Система доволі проста, але навіть якщо Ви впевнені у собі, краще все перевірити)»,- зазначила міністр у своєму ФБ.

Народні депутати на пленарному засіданні у п'ятницю, 8 липня, планують провести годину запитань до уряду та розглянути 4 законопроекти.

Міністр туризму Бразилії Енріке Алвеспішов у відставку через добу після того, як його звинуватили у корупції та хабарництві.

Міністра пустили до Франції через «міжнародні зобов’язання».

Україна скористається своїм правом на проведення конкурсу.

Власник готелю «Артак» в Переяславі-Хмельницькому Атом Авдалян, якого заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко звинуватила у побитті, свою провину заперечує.

Україна вже з 1 червня планує суттєво наростити експорт електроенергії. Для цього підготовлено відповідний проект постанови Кабміну.

Жителям Калуша Ігор Насалик запам’ятався гучними обіцянками. Невиконаними…