Міністр

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження про незаконну приватизацію частини будівлі Міністерства агрополітики, одним з підозрюваних в якому є керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Процедуру розпочато щодо однієї людини, заявив Вітольд Ващиковський.

Обшуки  і затримання сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, затримання екс-заступника міністра МВС Сергія Чеботаря для мене — хороші новини.

 У неділю жителі Каталонії, які виступають проти відокремлення регіону, вийшли на вулиці Барселони, аби взяти участь в акції на підтримку єдності Іспанії.

Когда человек с уровнем мышления заместителя винницкого мэра, причем, даже не первого, становится министром большой европейской державы, он приходит к выводу, что украинцы потому тратят на еду половину своих доходов (в то время, как у немцев эта цифра составляет всего 14%!), что много едят. Заметьте, не оттого, что зарплата его соотечественников вдесятеро меньше германской, а потому что у них хороший аппетит. Как вам это открытие?

Австралійський міністр ресурсів Метт Канаван пішов у відставку після того, як його мати розповіла про ймовірну наявність у нього подвійного громадянства.

Депутати Національних зборів Сербії більшістю голосів підтримали сьогодні, 29 червня, новий уряд на чолі з прем'єр-міністром Ану Брнабич.

Міністр інформаційної політики іде у відставку без особливих заслуг, але й без тавра «головний цензор Порошенка».

За рішенням суду, сторона обвинувачення надала замало доказів причетності Сергія Баранова до створення терористичного угрупування.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець написав заяву про відставку з посади за станом здоров’я.

Віце-прем'єр міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко відзначає високу дисциплінованість населення Україні у сплаті за ЖКП.

Що показали в оновлених е-деклараціях урядовці.

Гройсман хоче призначити Уляну Супрун міністром охорони здоров’я України.

Міністр охорони здоров’я Австралії Суссан Лі подала у відставку на тлі публічних звинувачень щодо використання нею службового відрядження для вирішення приватних справ.

Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий найближчим часом може подати у відставку.