Міністр

Когда человек с уровнем мышления заместителя винницкого мэра, причем, даже не первого, становится министром большой европейской державы, он приходит к выводу, что украинцы потому тратят на еду половину своих доходов (в то время, как у немцев эта цифра составляет всего 14%!), что много едят. Заметьте, не оттого, что зарплата его соотечественников вдесятеро меньше германской, а потому что у них хороший аппетит. Как вам это открытие?

Австралійський міністр ресурсів Метт Канаван пішов у відставку після того, як його мати розповіла про ймовірну наявність у нього подвійного громадянства.

Депутати Національних зборів Сербії більшістю голосів підтримали сьогодні, 29 червня, новий уряд на чолі з прем'єр-міністром Ану Брнабич.

Міністр інформаційної політики іде у відставку без особливих заслуг, але й без тавра «головний цензор Порошенка».

За рішенням суду, сторона обвинувачення надала замало доказів причетності Сергія Баранова до створення терористичного угрупування.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець написав заяву про відставку з посади за станом здоров’я.

Віце-прем'єр міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко відзначає високу дисциплінованість населення Україні у сплаті за ЖКП.

Що показали в оновлених е-деклараціях урядовці.

Гройсман хоче призначити Уляну Супрун міністром охорони здоров’я України.

Міністр охорони здоров’я Австралії Суссан Лі подала у відставку на тлі публічних звинувачень щодо використання нею службового відрядження для вирішення приватних справ.

Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий найближчим часом може подати у відставку.

Що за цей час напрацював і чим провинився Кабмін Гройсмана.

Голова оборонного відомства Великобританії збирається повторити візит в Україну, аби на власні очі побачити результати реформ.

«Повністю електронна система подачі документів до вищих навчальних закладів в Україні працюватиме вперше. Система доволі проста, але навіть якщо Ви впевнені у собі, краще все перевірити)»,- зазначила міністр у своєму ФБ.

Народні депутати на пленарному засіданні у п'ятницю, 8 липня, планують провести годину запитань до уряду та розглянути 4 законопроекти.