Меморандум

Ще два міста підписали документ з певними умовами.

У понеділок, 24 квітня, на сайті Самбірської міської ради оприлюднили інформацію про те, що мер Самбора Юрій Гамар не підписав меморандум, згідно з яким на місцевий полігон щодня мали вивозити 70 тонн сміття.

Міський голова Бродів Анатолій Белей відмовився підписувати меморандум про співпрацю у питанні утилізації львівського сміття, укладений вчора в ЛОДА з мерами районних міст Львівщини.

У Львові підписали меморандум про розблокування полігонів ТПВ на території області.

НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо спільної оцінки можливостей співпраці у використанні та розвитку газотранспортної системи України з компаніями Snam S.p.A. (Італія) та Eustream a.s. (Словаччина).

Україна зобов’язалася перед Міжнародним валютним фондом ввести до кінця липня 2017 року тариф на розподіл газу.

Україна має до кінця 2017 року скасувати мораторій на продаж земель сільгосппризначення.

Оновлений меморандум про співпрацю між Україною та МВФ передбачає реструктуризацію так званого боргу Януковича у $3 млрд на загальних підставах з іншими власниками українських євробондів.

Україна гостро потребує проведення пенсійної реформи – представник МВФ

Між Естонією та Україною буде підписано меморандум щодо реалізації проекту «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні» (EGOV4UKRAINE), повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами зустрічі із директором з розвитку Академії електронного управління Естонії Ханнесом Астоком.

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі підписав меморандум з Першим добровольчим мобільним шпиталем імені Миколи Пирогова.

Меморандум про співпрацю з МВФ вже готовий і узгоджені всі технічні правки.

Міністерство інформаційної політики України та Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО), в особі очільників Юрія Стеця та Мирослава Гочака, в Одесі підписали меморандум про співпрацю.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила зміни до меморандуму про співпрацю з Україною після першого перегляду програми кредитування.

Україна підписала меморандум про економічну і фінансову політику щодо співпраці з Міжнародним валютним фондом і очікує отримання чергового траншу 1,7 млрд доларів.