Меморандум

За підсумками зустрічі відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо механізму консультацій між МЗС України та Генеральним секретаріатом Ради співробітництва арабських держав Перської затоки.

Між парламентами України і Сполучених Штатів підписано угоду про співпрацю.

Сьогодні відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Ситуація у Львові щодо вивезення та захоронення сміття досі критична.

Ще два міста підписали документ з певними умовами.

У понеділок, 24 квітня, на сайті Самбірської міської ради оприлюднили інформацію про те, що мер Самбора Юрій Гамар не підписав меморандум, згідно з яким на місцевий полігон щодня мали вивозити 70 тонн сміття.

Міський голова Бродів Анатолій Белей відмовився підписувати меморандум про співпрацю у питанні утилізації львівського сміття, укладений вчора в ЛОДА з мерами районних міст Львівщини.

У Львові підписали меморандум про розблокування полігонів ТПВ на території області.

НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо спільної оцінки можливостей співпраці у використанні та розвитку газотранспортної системи України з компаніями Snam S.p.A. (Італія) та Eustream a.s. (Словаччина).

Україна зобов’язалася перед Міжнародним валютним фондом ввести до кінця липня 2017 року тариф на розподіл газу.

Україна має до кінця 2017 року скасувати мораторій на продаж земель сільгосппризначення.

Оновлений меморандум про співпрацю між Україною та МВФ передбачає реструктуризацію так званого боргу Януковича у $3 млрд на загальних підставах з іншими власниками українських євробондів.

Україна гостро потребує проведення пенсійної реформи – представник МВФ

Між Естонією та Україною буде підписано меморандум щодо реалізації проекту «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні» (EGOV4UKRAINE), повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами зустрічі із директором з розвитку Академії електронного управління Естонії Ханнесом Астоком.

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі підписав меморандум з Першим добровольчим мобільним шпиталем імені Миколи Пирогова.