Марш

Десятки тисяч людей вийшли на протести проти підозрюваного в корупції прем'єр-міністра країни Біньяміна Нетаньяху.

У Києві проходить марш прихильників екс-очільника Одещини, лідера політичної партії Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі.

У Зімбабве сотні тисяч мешканців столиці Хараре вийшли на марш за відставку президента Роберта Мугабе.

У неділю, 5 листопада, у центрі Львова провели урочистий марш слави Галицької армії та військ Української Народної Республіки.

Ультраправі з італійського політичного об'єднання «Нова сила» влаштували в Римі марш у пам'ять про 95-річчя приходу до влади лідера Національної фашистської партії (НФП), диктатора Беніто Муссоліні.

У неділю в Україні пройде марш зоозахисників.

Півтисячі неонацистів зібралися на марш у Берліні, присвячений одному з керівників Третього рейху, партійному заступнику Гітлера Рудольфу Гессу.

12 июня, в День России, состоится всероссийская антикоррупционная акция, организованная «Фондом борьбы с коррупцией» (ФБК) Алексея Навального.

Гострі політичні пристрасті навколо виходу США з Паризької кліматичної угоди і зв'язків президента Дональда Трампа з Росією вивели людей на вулиці міст по всьому світу.

У суботу 3 червня у Варшаві пройшов марш рівності. За даними організаторів події, учасниками параду стали близько 50 тисяч осіб.

На 19-й Мегамарш вишиванок сьогодні в Києві біля Золотих воріт зібралися понад 400 людей у вишиванках.

Президент Молдови Ігор Додон виступив проти проведення маршу солідарності на підтримку ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 21 травня в Кишиневі.

Співробітники польських правоохоронних органів жорстко покалічили протестуючих проти маршу ультраправої організації Obóz Narodowo-Radykalny, що відбувся 29 квітня у Варшаві.

20 травня в Києві відбудеться акція за лібералізацію законодавства в сфері відповідальності за вживання марихуани «Марш Свободи».

Поліція Лондона затримала 14 осіб в результаті сутичок представників правих груп і антифашистів в ході маршу проти тероризму, який пройшов у суботу в британській столиці.