Марш

У неділю в Україні пройде марш зоозахисників.

Півтисячі неонацистів зібралися на марш у Берліні, присвячений одному з керівників Третього рейху, партійному заступнику Гітлера Рудольфу Гессу.

12 июня, в День России, состоится всероссийская антикоррупционная акция, организованная «Фондом борьбы с коррупцией» (ФБК) Алексея Навального.

Гострі політичні пристрасті навколо виходу США з Паризької кліматичної угоди і зв'язків президента Дональда Трампа з Росією вивели людей на вулиці міст по всьому світу.

У суботу 3 червня у Варшаві пройшов марш рівності. За даними організаторів події, учасниками параду стали близько 50 тисяч осіб.

На 19-й Мегамарш вишиванок сьогодні в Києві біля Золотих воріт зібралися понад 400 людей у вишиванках.

Президент Молдови Ігор Додон виступив проти проведення маршу солідарності на підтримку ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 21 травня в Кишиневі.

Співробітники польських правоохоронних органів жорстко покалічили протестуючих проти маршу ультраправої організації Obóz Narodowo-Radykalny, що відбувся 29 квітня у Варшаві.

20 травня в Києві відбудеться акція за лібералізацію законодавства в сфері відповідальності за вживання марихуани «Марш Свободи».

Поліція Лондона затримала 14 осіб в результаті сутичок представників правих груп і антифашистів в ході маршу проти тероризму, який пройшов у суботу в британській столиці.

У Польщі 25 березня відбувся масштабний марш на підтримку членства країни в ЄС.

18 березня на Марсовому полі в Санкт-Петербурзі пройшов марш за збереження музею «Ісаакіївський собор».

На усіх склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею «дрібне хуліганство».

Невідомі особи намагалися зірвати марш за права жінок, який сьогодні відбувається у центрі Києва.

У Києві в середу, 8 березня, відбувається феміністичний марш під гаслом боротьби проти насильства над жінками з боку держави.