Магазин

Кондитерський магазин «заднім числом» визнав помилку  щодо заборони в’їзду матерів з дитячими візочками

Вночі 29 травня з магазину в Галицькому районі Львова невідомі викрали кошти в сумі 18 тис. грн, а також різні види ковбас і сирів.

У Львові чоловік викрав мобільні телефони на суму 64 тис. гривень із магазину, в якому проходив стажування.

У Швеції в містечку Вікен заробив мінісупермаркет, де немає жодної людини-працівника.

У центрі Риму днями відкрився український бар з магазином українських продуктів «Сніданок у Євгенії». Відкрили заклад двоє українців з Закарпаття Тиберій Чорба, інженер за освітою та Оксана Мудрашинець, товарознавець.

Реакція людей різна: одні тішаться і фотографуються, інші — обурюються.

У Львові відкрили перший магазин Roshen

Невідомі в ніч на 13 жовтня пошкодили приміщення магазину побутової техніки, що знаходиться на вул. Кооперативній у Мукачевому.

Генеральна прокуратура України затримала всіх підозрюваних у викраденні коштовностей зі столичного ювелірного магазину Graff.

З липня цей напій подорожчає, а кіоски не матимуть права ним торгувати

У Луганську в ефірі радіостанції підконтрольної терористам, передали повідомлення для городян про «націоналізації» бойовиками мережі супермаркетів.

У «бандерівську» столицю з'їхалися престижні донецькі магазини. Продають підпільно «своїм».

Оригінальної цинічності підприємцям не позичати. Під час пасхальних свят, за словами директора Львівської СЗШ № 17 Володимира Свінчука, за кількадесят метрів від головного входу до цього навчального закладу відкрили… алкомаркет.

«Адміністрація школи та батьки учнів обурені цим фактом, — розповів “ВЗ” Володимир Свінчук. — Ще тижнів за два до відкриття я писав листа керівникові відділу освіти Франківського району. Повідомляв, що у приміщенні будинку № 2 на вулиці Мельника, одразу ж навпроти входу до школи, готують до відкриття торговельну точку. Там мають продавати алкоголь і тютюн. На мій лист так ніхто і не відреагував… Не зреагували і на наступний лист, у якому писав, що відкриття магазину з повним асортиментом горілчаних виробів, вин, пива та тютюну вже відбулося”.

В Україні відкрилася торговельна мережа магазинів Державної пенітенціарної служби.

У 2013 році українські онлайн-покупці стали значно активніше купувати в інтернеті всі категорії товарів. Найчастіше в інтернеті українці купують електроніку і побутову техніку, одяг, косметику та парфумерію, а також аксесуари та подарунки. Топ-3 лідерів сайтів, які асоціюються з покупками в інтернеті, залишилися незмінними. У той же час більше українських інтернет-користувачів стали купувати у закордонних інтернет-магазинах.