Лікування

Ведучий «UA: Першого» Олесь Терещенко звернувся до українців із проханням про допомогу через важку онкологічну хворобу.

Наразі понад 16 тисяч військових із зони проведення АТО потребують санаторно-курортного лікування.

Існує можливість компромісу щодо лікування відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Відсторонений керівник фіскальної служби Роман Насіров просить детективів Національного антикорупційного бюро повернути йому закордонний паспорт.

Деяким пацієнтам із рідкісними захворюваннями на рік на лікування потрібно… 27 мільйонів гривень!

18 травня Верховна Рада не включила до порядку денного проекти законів № 6328, № 6328−1 про додаткові державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів особам, які беруть участь в АТО.

До Львова прибув санітарний літак з Дніпра із пораненими бійцями. Із 11 військовослужбовців, яких привезли на лікування до Львова, п’ятеро лежачих, повідомляє Укрінформ.

У сусідній Румунії хвороба вже забрала 14 життів.

Угорщина прийняла на лікування та медичну реабілітацію першу в цьому році групу українських військовослужбовців, поранених на сході України.

Театр ім. Леся Курбаса у Львові збирає гроші на завершення лікування свого художнього керівника Володимира Кучинського.

Зуби можна стимулювати самостійно відновлювати пошкодження і таким чином покласти край використанню пломб, переконані британські вчені.

Духовенство Львівської архиєпархії УГКЦ просить допомогти врятувати життя священика.

Максиму Стасіву, якому у ході благодійної кампанії зібрали понад 5 млн грн на пересадку кишківника, досі шукають донора.

Журналіст «ВЗ» побувала у військовому госпіталі та поспілкувалася з пораненими бійцями.

Відповідні служби мають з’ясувати, чи директор з вантажних перевезень і логістики Іван Федорко має право отримувати медичну підтримку з боку «Укрзалізниці».