Лікування

За лікування 4-річної дівчинки з Дрогобича взялися американські лікарі. Проте сама лише діагностика у бостонській клініці коштує 25 тисяч доларів.

Лікарі-кардіологи відповіли на запитання читачів «ВЗ».

Усі хвороби від нервів. Особливо діабет… Найчастіше саме стрес дає поштовх недузі – якщо людина має генетичну схильність до неї.

Перехід на нову систему фінансування медпослуг на первинній ланці розпочнеться з 1 січня 2018 року і проводитиметься поступово.

198 препаратів для лікування цукрового діабету, серцево-судинних недуг і бронхіальної астми пацієнти можуть придбати безкоштовно або з невеликою доплатою.

Медики на чолі з Ангелою Сірігу з французького Інституту когнітивних досліджень змогли повернути людину з вегетативного стану.

 Що таке психічне здоров’я і що може зробити медицина і сама людина, щоб долати нервово-психічні розлади.

Вилікувати людину від депресії можна за допомогою часткового або повного позбавлення сну.

Хорватія надасть допомогу в реабілітації українських військових, які постраждали під час АТО.

Ведучий «UA: Першого» Олесь Терещенко звернувся до українців із проханням про допомогу через важку онкологічну хворобу.

Наразі понад 16 тисяч військових із зони проведення АТО потребують санаторно-курортного лікування.

Існує можливість компромісу щодо лікування відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Відсторонений керівник фіскальної служби Роман Насіров просить детективів Національного антикорупційного бюро повернути йому закордонний паспорт.

Деяким пацієнтам із рідкісними захворюваннями на рік на лікування потрібно… 27 мільйонів гривень!

18 травня Верховна Рада не включила до порядку денного проекти законів № 6328, № 6328−1 про додаткові державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів особам, які беруть участь в АТО.