Лікарня

Відомий антикорупціонер звинувачується у завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості, які чомусь були зафіксовані лише через 12 днів після конфлікту

Поліція виявила підлітків, які розпорошили перцевий балончик в ужгородській школі № 9, через що отруїлись 13 дітей. Про це повідомляє місцеве видання «Mukachevo.net»

У Харкові правоохоронці в лікарні взяли під охорону Геннадія Дронова, другого водія-учасника резонансного ДТП, що спричинила загибель п'яти осіб. Адвокат другого водія-учасника ДТП у Харкові не просив застосовувати до клієнта жодних засобів безпеки

Один із найбільших медичних закладів України вражає занедбаністю.

Чотири людини, які напали на АТОшників у Дніпрі ввечері 24 липня, перебувають у лікарні Мечникова під охороною з пораненнями в результаті вогню у відповідь.

Стан здоров’я голови Державної прикордонної служби Віктора Назаренка, якому стало зле на прес-конференції президентів України і Білорусі, задовільний.

Стан здоров’я голови Державної прикордонної служби Віктора Назаренка, якому стало зле на прес-конференції президентів України і Білорусі, задовільний.

Жінка, яка принесла однорічного сина в лікарню та написала від нього відмову, знаходиться на 4 місяці вагітності.

Жінці пропонували палату з харчуванням, але не погодилася. Сказала, що краще напише відмову від сина. Бо їй ніколи займатися його вихованням і нема за що лікувати, йдеться в сюжеті «Тв-5».

Лікарі оцінили стан хлопчика як важкий. У нього діагностували затримки в розвитку мови, дистрофію і проблеми з руховим апаратом.

Як з'ясувалося, у жінки є ще одна дитина, яка живе з батьком в іншому місті, а вона чекає третю дитину.

У жінки немає постійного місця проживання і за описом патрульних виглядає вона неблагополучною.

Малюка ще місяць триматимуть в лікарні, після чого відправлять в дитбудинок «Сонечко».

Суд в двомісячний термін позбавить матір-зозулю батьківських прав — йдеться в сюжеті «Тв-5».

Джерело: Gazeta.ua

Чоловік відкрив вогонь в нью-йоркській лікарні в районі Бронкса.

Сьогодні о 03.30 ранку з вікна 3-го поверху 8-ї міської клінічної лікарні викинулася жінка,

Солдату 72-ї бригади було 19 років.

У міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4, відкрили «Вікно життя» – спеціальний пункт, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля.

У Чортківському районі Тернопільської області посадовці лікарні завдали бюджету понад 100 тис. грн збитків, повідомила в понеділок, 6 лютого, прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Рятувальники ліквідували пожежу у центральній районній лікарні міста Теребовля Тернопільської області.

На Донеччині триває досудове розслідування за фактом перерахування бюджетних коштів приватному підприємству за фактично невиконані роботи.