Кінотеатри

Всесвітньо відомий кінорежисер – про зйомки нового фільму «Ефір» на Львівщині, «секрети» добротного кіно і непрості українсько-польські взаємини.

Міністр культури Росії пропонує «підтримати» національне кіновиробництво, піднявши вартість квитків на американські фільми.

26 лютого у Києві відбудеться презентація нового кінотеатру «Ліра», відвідувачі якого зможуть дивитися стрічки українського кінематографу. Про це пише Укрінформ.

Проект столичного бюджету передбачає виділення 12 млн гривень на реконструкцію та капітальний ремонт кінотеатру «Жовтень».

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради зробити свій внесок у консервацію будівлі кінотеатру «Жовтень».

Акція «Не вбивайте наших захисників російською пропагандою!»

У Києві місцеві мешканці влаштували суботник і віче у кінотеатрі «Жовтень», що постраждав від пожежі.

Близько десятка кінотеатрів на сході України відмовляються від показу українського повнометражного фільму «Поводир» Олеся Саніна. Про це режисер розповів у інтерв'ю виданню «Главком».

Київська міська рада підтримала укладення договору оренди з ТОВ «Кіноман» щодо цілісного майнового комплексу кінотеатру «Жовтень».

Слідчі призначили низку експертиз у кримінальному провадженні про підпал столичного кінотеатру «Жовтень».

Київська міська рада має намір передати кінотеатр «Жовтень» в оренду ТОВ «Кіноман», яке заснував трудовий колектив.

Затримані за підпал столичного кінотеатру «Жовтень» особи намагалися сховатися в автобусі з волонтерами.

Палії кінотеатру «Жовтня», яких 31 жовтня затримали спецпризначенці МВС, пояснили свій вчинок гомофобією.

Міліція затримала підозрюваних у підпалі кінотеатру «Жовтень»: студента і його безробітного приятеля.

Столичні слідчі мають три версії виникнення пожежі у найстарішому кінотеатрі Києва «Жовтень». Ці версії: хуліганство, розбірки ЛГБТ-спільноти, підпал з метою рейдерства.