Кордон

В четвер, 14 вересня, під Чернівцями патрульна поліція зупинила кортеж лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Політичний експерт Андрій Золотарьов — про те, чи переросте «Прорив Саакашвілі» у широку коаліцію проти президента і якими будуть наслідки.

Жахливо!

У пункту пропуску «Краковець» (Львівська обл.) на кордоні з Польщею поліція затримала дівчину, яка в напівоголеному вигляді стояла на трасі перед пунктом пропуску.

Екс-президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі виїхав з Польщі до українського кордону.

10 вересня роботу журналістів у пункті пропуску «Краківець», куди може прибути Міхеіл Саакашвілі, буде обмежена, але поруч облаштують місце для комунікації.

27 народних депутатів звернулись до голови Державної прикордонної служби Петра Цигикала та голови Державної міграційної служби Максима Соколюка з вимогою прибути 10 вересня в пункт пропуску Краковець, через який Міхеіл Саакашвілі планує повернутись в Україну.

На польсько-українському кордоні екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі замість «Ласкаво просимо!» зустрінуть словами «В’їзд заборонено!». У разі непослуху — заарештують і депортують до «друга Путіна».

Прикордонники не мають жодних доручень щодо заборони в'їзду до України Міхеїлу Саакашвілі

До Саакашвілі я ставлюся з симпатією.

Польща планує спорудження вздовж кордону з Білоруссю та Україною огорожі, що запобігатиме міграції диких кабанів, які переносять африканську чуму свиней (АЧС).

В рамках посилення контролю за перетином кордону згідно введеному в дію рішенню РНБО іноземці повинні будуть здавати відбитки пальців, але наявність біометричного паспорта у них вимагати не будуть.

З 1 січня 2018 року має запрацювати система фіксації біометричних даних на пунктах пропуску через державний кордон.

Позбавленого українського паспорта екс-президента Грузії можуть зустрічати у «Краковці» Юлія Тимошенко, Володимир Парасюк, Мустафа Найєм, Анатолій Гриценко…

З 20 серпня у зв’язку з підготовкою до Дня Незалежності України Держприкордонслужба разом з іншими правоохоронними органами нестиме службу у посиленому режимі.