Кордон

Молдовські прикордонники не пустили в країну делегацію з Росії, яка повинна була взяти участь в діловому форумі.

Представники ЗМІ відбулися штрафом за незаконний перетин держкордону на пункті пропуску «Шегині».

Служба безпеки України розробила порядок реєстрації для російських артистів.

У Мережі було опубліковано відео втечі північнокорейського солдата до Південної Кореї.

У Росії планують завершити зведення 50-кілометрового загородження на кордоні окупованого Криму з Україною у першому півріччі 2018 року.

Прикордонники України та Молдови виявили на межі країн трубопровід для контрабанди спирту.

Повна заборона на поїздки в Російську Федерацію в Україні не була введена через толерантність українського суспільства до масової трудової і соціальної міграції в Росію.

Угорщина вирішила повернутися до систематичних перевірок на кордонах. Відповідний урядовий указ був опублікований у державному «Угорському віснику» в середу 8 листопада, пише Mukachevo.net.

Українські суди винесли низку рішень у справах про адміністративні правопорушення щодо грузинських та українських журналістів та американських режисерів, які 10 вересня разом із екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі прорвались через пункт пропуску «Шегині» у Львівській області.

Бойовики відмовили патрулю місії  ОБСЄ в доступі до смт.Сєдове  поблизу кордону з Російською Федерацією.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та маршалок польського сейму Марек Кухцінський висловилися за збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Комітет з нацбезпеки Палати представників США у середу затвердив законопроект стосовно безпеки кордону, що включає виділення $10 мільярдів для будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Будівництво бетонної стіни на турецько-сирійському кордоні знаходиться на завершальній стадії.

Також значно збільшилася кількість автоцистерн з надписами російською мовою «Огнеопасно».

Прикордонники не дозволили в'їзд на територію України депутату Європарламенту від угорської радикальної партії «Йоббік» Крістіні Морваі.