Конфлікт

Суд визнав протиправною бездіяльність Миколаївського райвідділу поліції при розгляді звернення жителя Устя про аморальність директора школи

Прокуратура Сербії з кінця 2014 року порушила 45 справ стосовно найманців, які беруть участь у військових конфліктах за кордоном, в тому числі на Донбасі.

В Одесі внаслідок конфлікту у компанії чинному працівнику поліції, який був на місці у позаслужбовий час, вистрілили у голову з травматичного пістолета.

Угорщина вирішила повернутися до систематичних перевірок на кордонах. Відповідний урядовий указ був опублікований у державному «Угорському віснику» в середу 8 листопада, пише Mukachevo.net.

Спецпредставник США наголосив, що мова йде аж ніяк не про внутрішній конфлікт.

Ці слова переможниця конкурсу в «Артеку» почула від директора школи, викладача правознавства Віталія Бахорського. Громада села вимагає звільнити його з посади.

Представники адміністрації президента Сполучених Штатів вважають, що дні Рекса Тіллерсона на посаді голови Державного департаменту фактично полічені.

Жінка поклала фото благовірного у труну родича.

Росія підтримує тісний контакт з угорськими політичними рухами і в найближчому майбутньому має намір зробити спробу «відірвати» частину території Закарпаття на користь Угорщини.

Конфлікт на Донбасі —  криза, яка потребує невідкладної уваги і яку необхідно завершити якомога швидше.

Про це на брифінгу 23 липня заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

«Це не є замороженим кофліктом, це - гаряча війна», — заявив Волкер.

«Тут є загиблі, поранені люди, знищені чи пошкоджені школи, лікарні, знищено економіку, промисловість. Я побачив високу ціну, яку було сплачено, і на лінії розмежування, і на окупованій території», — додав він.

Волкер додав, що до кінця наступного тижня він планує зустрічі з представниками сторін «нормандської четвірки», ЄС, НАТО, ОБСЄ та з представниками Великої Британії.

Він підкреслив, що в США розуміють, що конфлікт на Донбасі — не внутрішній, а є саме актом агресії РФ щодо України.

«Ми бачили, як цей конфлікт почався, як він контролюється… Ми хочемо, щоб США були більш задіяні у тому, щоб розв'язати цей конфлікт, хочемо виробити стратегічне розуміння цього конфлікту, щоб мати можливість рухатися далі і відновити територію (територіальну цілісність України)», — додав Волкер.

«Мій перший крок — побачити ситуацію на лінії розмежування, відвідати Авдіївку, інші населені пункти. Почути точку зору  місцевого  населення, поспілкуватися з людьми. Далі я спілкуватимуся з іншими сторонами цього процесу, буду вислуховувати їхню точку зору, після чого поїду у Вашингтон та даватиму певні рекомендації», — зазначив спецпредставник Держдепу США.

Українська правда

Глава Адміністрації президента Ігор Райнін заявляє, що між президентом і прем'єром немає конфлікту, але є дискусії з окремих питань.

Швейцарський дипломат Томас Гремінгер, якого у вівторок офіційно призначили новим генсеком ОБСЄ, вважає, що криза довіри в організації посилилася через конфлікт в Україні.

Стали відомі подробиці інциденту, в результаті якого батько зарізав сина в Дарницькому районі столиці.

Захід і світова спільнота не хочуть посилити Росію Україною, щоправда водночас вони не хочуть псувати взаємини з Кремлем.

Прапори Білорусі та ОБСЄ в Мінську напередодні початку сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, 4 липня 2017 року.