Конфлікт

Глава Адміністрації президента Ігор Райнін заявляє, що між президентом і прем'єром немає конфлікту, але є дискусії з окремих питань.

Швейцарський дипломат Томас Гремінгер, якого у вівторок офіційно призначили новим генсеком ОБСЄ, вважає, що криза довіри в організації посилилася через конфлікт в Україні.

Стали відомі подробиці інциденту, в результаті якого батько зарізав сина в Дарницькому районі столиці.

Захід і світова спільнота не хочуть посилити Росію Україною, щоправда водночас вони не хочуть псувати взаємини з Кремлем.

Прапори Білорусі та ОБСЄ в Мінську напередодні початку сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, 4 липня 2017 року.

МЗС Німеччини сподівається, що в майбутньому США братимуть активну участь у процесі врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Нормандський формат» переговорів (Україна, Росія, Нимеччина, Франція) щодо вирішення конфлікту на Донбасі фактично призупиняє свою роботу.

Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час чого обговорювалася ситуація в Україні.

Підприємець, який має ресторан у центрі Львова, каже, що у нього намагаються відібрати бізнес…

Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк здійснив кілька пострілів у повітря з особистої зброї під час конфлікту з молодиками, які назвались активістами молодіжного руху «Традиція і порядок».

В уряді країни заявили, що Німеччина, як і Туреччина, не дозволить принижувати свою гідність.

На блокпості біля Слов’янська стався конфлікт через відмову групи озброєних осіб на чолі з нардепом Володимиром Парасюком проходити перевірку.

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко вважає, що Росію влаштовує роль «проти всіх» у міжнародних відносинах.

Міністерство закордонних справ України глибоко занепокоєне різким загостренням безпекової ситуації в зоні проведення антитерористичної операції.

Лише 13% українців переконані, що вибори на непідконтрольних територіях Донбасу можуть сприяти врегулюванню збройного конфлікту.