Комуналка

Президент Петро Порошенко підписав Закон Про житлово-комунальні послуги, який передбачає в тому числі запровадження пені за прострочену оплату житлово-комунальних послуг.

Міністерство юстиції запустило єдиний електронний реєстр боржників за комунальні послуги.

Заборгованість населення України (без Криму і частини окупованого Донбасу) по оплаті житлово-комунальних послуг збільшилася.

Кабінет міністрів схвалив рішення, відповідно до якого споживачі, які не мають субсидії, зможуть за заявкою оплачувати опалення у розстрочку.

Родини зможуть оформлювати субсидії, якщо вартість комунальних послуг сукупно становитиме більше ніж 15% доходу на сім'ю.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що відмова місцевої влади підвищувати комунальні тарифи в кінцевому підсумку призведе до їхнього банкрутства.

Заходи з енергозбереження можуть знизити середній рахунок за послуги ЖКГ у 2−3 рази та допоможуть створити десятки тисяч робочих місць.

Нотатки журналістки «Високого Замку», яка перебралася в Ізраїль на постійне проживання

Українці, які мають борги за комунальні послуги не зможуть виїхати на відпочинок за кордон. Щоправда заборгованість має перевищити суму 8 тисяч гривень.

До 2016 року у Львівському палаці мистецтв встановлять сучасну котельню на альтернативному паливі, а наразі рятуються електричними обігрівачами.