Компромат

Дональд Трамп молодший, син президента США, погодився зустрітися з російською адвокаткою Наталею Весельницькою, бо вона обіцяла передати компромат на Гіларі Клінтон.

Американські спецслужби підтвердили достовірність частини доповіді про наявність у Росії компромату на президента Дональда Трампа.

Генеральний директор BuzzFeed Джона Перетті прокоментував рішення компанії опублікувати документ, в якому міститься інформація про компромат Росії на обраного президента США Дональда Трампа.

Видання опублікувало відповідний твіт у своєму аккаунті, запропонувавши нагороду за “ексклюзивні права” на відео.

Детективи Національного антикорупційного бюро викликали народного депутата України Олеся Довгий від групи «Воля народу» на допит в якості свідка у рамках розслідування кримінальної справи щодо інформації депутата Олександра Онищенка про нібито підкуп нардепів.

Третій президент Віктор Ющенко видав сирійському бізнесмену багатомільйонні кредити, що не повернули.

Генпрокуратура вилучили з дому та офісу колишнього генконсула Грузіі Теймураза Нішніанідзе чорнову документацію щодо незаконних фінансових операцій.

ФІФА готова співпрацювати з владою Швейцарії у справі відстороненого від обов'язків генерального секретаря організації Жерома Вальке.

Міжнародна федерація футболу проведе внутрішнє розслідування на вимогу УЄФА, через звинувачення на адресу Мішеля Платіні.