Катастрофа

У своїх свідченнях колишній ватажок горлівських бойовиків Ігор Безлер заперечував свою причетність до збитого над Донбасом Boeing рейсу MH17.

Слідча група вже опитала понад 200 осіб і перевірила великі обсяги даних.

Не хочет Россия провести международный трибунал? Ну, что ж, его проведут на местном, голландском уровне, с участием стран, граждане которых пострадали во время катастрофы МН— 17 над Донбассом.

Країна опинилася в такій ситуації через бездіяльність світової спільноти.

Вісімдесят років тому сталася трагедія, що поклала край ері дирижаблів.

Білорусі і Україні необхідно посилити взаємодію з чорнобильської проблематики.

В аеропорту міста Вау в Південному Судані розбився пасажирський літак.

Нещодавно було обстріляно будівлю з хлором, пошкодження хоча б одного контейнеру з газом знищило б усе і всіх у радіусі 200 метрів.

Дискусія про MH17 відновилася після того, як прокуратура Нідерландів підтвердила, що кістка, знайдена нідерландським журналістом Міхелем Спеккерсом на Донбасі, належить одній з жертв катастрофи.

Російський представник в ООЕ виступив проти.

Глава польської комісії, що розслідує авіакатастрофу під Смоленськом, у якій загинув президент Польщі Лех Качинський, заявив, що в розпорядженні комісії виявилися нові свідчення того, що диспетчери аеропорту могли ввести екіпаж в оману.

Два роки тому, 17 липня 2014 року, у небі над селом Грабове Донецької області був збитий літак Boeing-777 «Малайзійських авіаліній», що виконував рейс Амстердам — Куала-Лумпур.

У Словенії неподалік від міста Айдовщина в четвер розбився одномоторний літак Piper 32.

У Туреччині в провінції Гіресун впав військовий вертоліт.

У Качугському районі Іркутської області виявлені уламки літака Іл-76, який пропав вранці в п'ятницю,