Зарплата

Управління Держпраці в Івано-Франківській області провело планову перевірку ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства.

Працюючі пенсіонери і ті, кому забракне стажу, пенсії не отримуватимуть. Це передбачає пенсійна реформа, яку готує Кабмін.

Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Середньомісячна номінальна заробітна плата у 2016 році зросла на 23,5% і досягла 5183 грн.

Міністр оборони Степан Полторак підвищив розмір щомісячної доплати військовим за службу на передовій з 4200 до 6000 гривень, повідомила на брифінгу речниця Міністерства оборони Оксана Гаврилюк, яку процитувало видання LB.ua.

Реальна зарплата українців у 2016 році відновила зростання після двох років падіння.

Народний депутат від БПП Вадим Денисенко вважає недоречною ініціативу про підняття заробітної плати депутатам поточного скликання парламенту, оскільки їхня зарплата вже є вищою за середню по країні більш ніж в два рази.

Кожний другий працюючий українець не сплачує податки або сплачує їх не в повній мірі до Пенсійного фонду.

Державна служба зайнятості населення має перейти від моделі її утримання з держбюджету до моделі створення робочих місць.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив віце-прем’єр-міністрові Павлу Розенку сформувати спеціальні групи моніторингу ситуації з виплатою зарплат в Україні.

У Службі зайнятості наразі утримуються від прогнозів.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в грудні заробила 59 643,64 гривень.

або Скільки «мінімалок» у кишенях урядовців вміщається.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав бізнес забезпечити виплату своїм працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж мінімальна у 3,2 тисячі гривень.

Рішення може бути реалізовано тоді, коли буде прийнято державний бюджет на 2017 рік.