Зарплата

Підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тис. грн призвело до різкого зростання середньої зарплати по країні.

Реформа системи охорони здоров'я передбачає, в тому числі, збільшення рівня заробітних плат не лише лікарям, але і медпрацівникам середньої ланки.

Це не мрія ідіота, а реальні гроші, які отримують в Україні «особливо цінні» державні кадри.

Найпопулярнішими українськими містами для переїзду заради роботи стали Львів, Київ, Одеса, Дніпро та Харків. Більшість кандидатів прагне працювати у сфері ІТ. Ключовим фактором при виборі роботодавця залишається розмір зарплати.

Для бійців, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення, грошову винагороду підвищать на 1500 гривень.

Міський голова Глинян Золочівського району на Львівщині Ігор Шульга написав заяву на звільнення, бо депутати міськради відмовились проголосувати за надання йому премії.

За словами гендиректора підприємства, заборгованість була за січень цього року.

Країна хоче викорінити гендерний розрив у зарплаті до 2022 року.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області провело планову перевірку ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства.

Працюючі пенсіонери і ті, кому забракне стажу, пенсії не отримуватимуть. Це передбачає пенсійна реформа, яку готує Кабмін.

Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Середньомісячна номінальна заробітна плата у 2016 році зросла на 23,5% і досягла 5183 грн.

Міністр оборони Степан Полторак підвищив розмір щомісячної доплати військовим за службу на передовій з 4200 до 6000 гривень, повідомила на брифінгу речниця Міністерства оборони Оксана Гаврилюк, яку процитувало видання LB.ua.

Реальна зарплата українців у 2016 році відновила зростання після двох років падіння.

Народний депутат від БПП Вадим Денисенко вважає недоречною ініціативу про підняття заробітної плати депутатам поточного скликання парламенту, оскільки їхня зарплата вже є вищою за середню по країні більш ніж в два рази.