Зарплата

Народний депутат від БПП Вадим Денисенко вважає недоречною ініціативу про підняття заробітної плати депутатам поточного скликання парламенту, оскільки їхня зарплата вже є вищою за середню по країні більш ніж в два рази.

Кожний другий працюючий українець не сплачує податки або сплачує їх не в повній мірі до Пенсійного фонду.

Державна служба зайнятості населення має перейти від моделі її утримання з держбюджету до моделі створення робочих місць.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив віце-прем’єр-міністрові Павлу Розенку сформувати спеціальні групи моніторингу ситуації з виплатою зарплат в Україні.

У Службі зайнятості наразі утримуються від прогнозів.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в грудні заробила 59 643,64 гривень.

або Скільки «мінімалок» у кишенях урядовців вміщається.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав бізнес забезпечити виплату своїм працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж мінімальна у 3,2 тисячі гривень.

Рішення може бути реалізовано тоді, коли буде прийнято державний бюджет на 2017 рік.

У мережу потрапили зарплатні відомості донецького «Шахтаря» за жовтень поточного року.

За словами міністра, у проекті бюджету збільшили обсяг субвенцій на 10 млрд грн.

Станом на 1 жовтня 2016 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати підприємств, установ та організацій Львівської області (з кількістю працюючих 10 і більше осіб) становила 98,9 млн. грн, або 4,2% від фонду оплати праці, нарахованого усім працівникам за вересень 2016 року.

Переможець на виборах президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий відмовитися від заробітної плати, яку отримує президент країни

На базарах подорожчала «молочка», а кури несуть «золоті яйця».

Підприємці хапаються за голову. Із новою мінімальною зарплатою працівників доведеться скорочувати або оформляти на півставки…