Зарплата

Середня зарплата штатного працівника-чоловіка в I кварталі 2017 року становила 7 160 гривень, що на 27,5% більше, ніж середня зарплата штатної працівниці-жінки.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що середня заробітна плата по країні до кінця 2017 року перевищить 7 тисяч гривень.

Середня заробітна плата в Україні сьогодні становить 6600 гривень, а до кінця року це показник може зрости до 7100 гривень.

Помічники екс-депутата Сергія Клюєва, який проходить у справі Януковича і втік з України, досі отримують зарплату.

Щомісячний оклад Войцеха Бальчуна становить 461 тисячу гривень.

Підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тис. грн призвело до різкого зростання середньої зарплати по країні.

Реформа системи охорони здоров'я передбачає, в тому числі, збільшення рівня заробітних плат не лише лікарям, але і медпрацівникам середньої ланки.

Це не мрія ідіота, а реальні гроші, які отримують в Україні «особливо цінні» державні кадри.

Найпопулярнішими українськими містами для переїзду заради роботи стали Львів, Київ, Одеса, Дніпро та Харків. Більшість кандидатів прагне працювати у сфері ІТ. Ключовим фактором при виборі роботодавця залишається розмір зарплати.

Для бійців, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення, грошову винагороду підвищать на 1500 гривень.

Міський голова Глинян Золочівського району на Львівщині Ігор Шульга написав заяву на звільнення, бо депутати міськради відмовились проголосувати за надання йому премії.

За словами гендиректора підприємства, заборгованість була за січень цього року.

Країна хоче викорінити гендерний розрив у зарплаті до 2022 року.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області провело планову перевірку ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства.

Працюючі пенсіонери і ті, кому забракне стажу, пенсії не отримуватимуть. Це передбачає пенсійна реформа, яку готує Кабмін.