Замах

Печерський суд Києва у суботу арештував на 60 діб організатора нападу на Тетяну Чорновол 2013 року.

Від невдалих пострілів до вдалих отруєнь

Поки Герой України Савченко з бойовиками на окупованому Донбасі пристрілюється, СБУ і прокуратура боротьбою з «антидепутатським» тероризмом зайняті.

Служба безпеки України запобігла замаху на життя народного депутата України, який планувався і координувався з території Російської Федерації.

Сьогодні, 5 жовтня, близько 11 год, патрульна поліція Львова запобігла вибуху газу в квартирі на вул. Марії Заньковецької.

За неофіційною інформацією, двоє із кілерів — це колишні бійці добровільних батальйонів.

Чоловік важко травмувався внаслідок вибуху гранати.

У МВС повідомили про замах на Ківу.

Громадянину Британії, 20-річному Майклу Сендфорду, який був затриманий при спробі замаху на кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, пред'явили офіційні звинувачення.

У Конотопі на Сумщині був скоєний замах на життя депутата Сумської облради від «Свободи» Сергія Демехи.

Підліток, заарештований у суботу в Лас-Вегасі за звинуваченням у спробі заволодіти зброєю офіцера охорони під час мітингу Дональда Трампа зізнався в тому, що насправді хотів убити кандидата в президенти.

Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що у Києві готували замах на народного депутата Надію Савченко, і що він готовий вести з нею переговори в рамках Мінського формату.

Замах на голову вологодського відділення «Партії прогресу» Олексія Навального, Євгена Доможирова, стався у столиці регіону.

У Службі безпеки України називають фейком поширену бойовиками інформацію про підготовку замаху на лідера «ДНР» Олександра Захарченка, за який начебто стояли працівники СБУ.

Кілер, який двічі намагалися вбити судового експерта Олександра Рувіна, є асимільованим вихідцем з потужного кримського угрупування «Башмаки».