Залізниця

Вартість будівництва залізниці Журавка — Міллерово в обхід України оцінюється в суму близько 56 мільярдів рублів.

На кінець вересня — початок жовтня «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди в західному та південному напрямках.

Через модернізацію залізниці на території Польщі поїзди«Інтерсіті+» Київ – Перемишль тимчасово курсуватимуть до станцій Медика та Львів.

Дочірнє підприємство Російських залізниць — Федеральна вантажна компанія — завершить виведення вагонів з території України протягом двох тижнів.

Уночі 17 квітня о 4:40 у другому парку залізничної станції «Львів» зіткнулися вантажний поїзд, електровоз та маневровий тепловоз.

У будинку управління Львівської залізниці на вул. Гоголя, 1 проходять обшуки за участі озброєних правоохоронців. За даними ZAXID.NET, мова йде про співробітників київського СБУ, однак офіційного підтвердження цієї інформації нам поки не вдалося отримати.

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун запропонував змінити назви регіональних залізниць, котрі залишилися з радянських часів. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Щодня зі складів пасажирської станції ділки вивозили майже дві тонни дизельного пального.

Поліція відкрила провадження через блокування транспортних комунікацій.

Польська залізнична компанія PKP Intercity планує удосконалити вагони – укомплектувати системою автоматичної зміни ширини колії, і пустити їх в країни Східної Європи, зокрема в Україну.

Залізничну лінію збудують у Чорнобильській зоні відчуження.

Учасники блокади торгівлі з непідконтрольними районами Донецької та Луганської областей почали встановлювати на своїх блокпостах онлайн-відеокамери, за допомогою яких кожен охочий зможе спостерігати за цими ділянками.

Учасники блокади залізниці перекрили залізничний переїзд поблизу міста Бахмут Донецької області, заблокувавши рух у напрямку окупованої Горлівки. Перекрито другу ділянку залізниці на Донбасі.

Через те, що ветерани АТО заблокували залізницю «Луганськ-Лисичанськ-Попасна», робота Щастинської ТЕС може бути заблокована.

Міністерство інфраструктури України пропонує поетапне підвищення тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у 2017 році.