Законопроект

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій не виключає розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу в другому читанні з 7 до 17 листопада, коли парламент матиме два пленарні тижні підряд. Про це він сказав у неділю під час відвідин прикордонного пункту пропуску «Медика» – «Шегині».

У польському сеймі представили новий законопроект замість резолюції про святкування дня пам'яті польських жертв від рук українських націоналістів, який передбачає тюремний термін за пропаганду «бандерівської ідеології».

У підготовленому Адміністрацією президента законопроекті про реінтеграцію Донбасу будуть легалізовані Мінські домовленості в рамках правового поля України, а Росію визнають країною-агресором.

За словами Артура Герасимова, законопроект щодо реінтеграції Донбасу буде зареєстрований у Верховній Раді 4 жовтня.

Молдовський парламент у четвер схвалив у другому читанні законопроект про перехід на змішану систему виборів.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, встановивши відповідальність за викидання відходів у неналежних місцях.

Чи то від гарячого пленарного тижня депутатам голови напекло, чи, може у саунах так перегрілися, що їх на духовні матерії потягнуло?

Очільник Верховної Ради України Андрій Парубій підписав законопроект № 6427-д «про Конституційний Суд України».

У Верховній Раді пропонують розпочинати роботу із молитви «Отче наш».

До включення до порядку денного Верховної Ради 13 липня стоїть законопроект щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері.

В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун закликала депутатів зберегти суть медичної реформи.

Рекомендовано прийняти за основу законопроект про підвищення страхового стажу до 35 років до 2028 року.

До Верховної Ради найближчим часом надійде новий законопроект про зняття депутатської недоторканості.

За словами Кириленка, якщо артист не виступав у Криму і не робив антиукраїнських заяв, організатор отримає погодження.

Рада національної безпеки та оборони України розгляне проект закону про декокупацію тимчасово непідконтрольних органам України районів Донецької та Луганської областей у понеділок, 10 липня.