Енергоефективність

Президент зазначив, що ЄС і Німеччина готові інвестувати €100 млн для підтримки фонду енергоефективності та створення необхідної інфраструктури.

За словами прем'єр-міністра, Кабмін у 2017 році направить на ці цілі 730 мільйонів гривень.

Глобальний екологічний фонд ООН виділить $5,48 млн на проект енергоефективності державних будівель і споруд в Україні.

Цього тижня в парламенті не змогли проголосувати за проект закону про комерційний облік комунальних послуг та проект закону про житлово-комунальні послуги.

Євросоюз готовий надати Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності.

Кабінет міністрів має намір виділити додатково близько 200 млн грн на реалізацію програми кредитування енергоефективних заходів.

В Україні можуть з'явитися нові робочі місця завдяки правильному інвестуванню у сферу енергоефективності.

За оцінками Мінрегіону, потреба в інвестиціях для покращення енергоефективності складає 57 млрд доларів.

Європейський банк реконструкції і розвитку відкрив нову програму “Fintecc”, яка допоможе українським компаніям інвестувати в енергозберігаючі технології.

У середу, 25 листопада, Кабінет Міністрів затвердив проект розпорядження «Про Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року». Документ дозволить запровадити європейську практику планування та прогнозування розвитку енергетики, реалізації політики підвищення енергоефективності, повідомили у прес-службі уряду.

З початку дії Держпрограми часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію і заходи з підвищення енергоефективності у житловому секторі України банки надали близько 62 тис. кредитів на суму 1 млрд 7 млн грн.

Підписано меморандум про співпрацю в сферах енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та Словацьким інноваційним енергетичним агентством (СІЕА).