Дружина

Чоловік нової виконуючої обов'язки голови правління Приватбанку Галини Пахачук працює в авіакомпанії «Роза Вітрів».

Цивільна дружина нардепа з БПП Сергія Лещенка, діджейка Анастасія Топольська викликала хвилю обурення в мережі новим постом про дружину президента України Марину Порошенко.

Начальник одного із відділень податкової інспекції в Київській області Сергій Обушевський отримав від своєї дружини подарунок у грошовій формі в розмірі 2 024 088 гривень.

Колишня дружина президента Росії Володимира Путіна Людмила допомогла створити і тепер підтримує фонд, який володіє Будинком Волконського в Москві, що отримує мільйони доларів від орендарів.

Пригадуєте «бородатий» монолог авторства Жванецького про раків? «Вчора бачив по п’ять рублів, але великих.

Спадщину убитого поділили між собою перша дружина і діти.

Говорити про версії вбивства чоловіка жінка відмовляється.

Що Петро Порошенко показав у новій е-декларації.

Дружина екс-президента України Віктора Януковича Людмила важко пережила загибель молодшого сина і через це має проблеми зі здоров'ям.

Дружину Дональда Трампа, Меланію, яка 18 липня виступила з промовою на підтримку чоловіка, можливого кандидата у президенти США, звинуватили у в плагіаті.

Дружина Анатолія Тимощука Надія Навроцька повідомила, що її чоловіка чекають 3 різних суди в понеділок, 18 липня.

Фронтмен гурту DZIDZIO Михайло Фома, він же Дзідзьо, який пояснив, за що вимагав 5 мільйонів звільнений зі скандалом із гурту гітарист, показав свою дружину.

Захист прокурора АТО Костянтина Кулика переконує, що той не має сімейних зв'язків з Іриною Німець, яка фігурує в матеріалах його справи.

Лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин втратив сина.

Суд вирішив тримати під вартою донецького юриста Володимира Оленцевича, який вчинив збройний напад на дружину секретаря РНБО Олександра Турчинова Ганну.