Дорога

Станом на ранок в місті працює майже 450 одиниць громадського транспорту та 82 одиниці снігоприбиральної техніки.

Ремонтні роботи триватимуть близько 8 місяців.

КПВВ «Золоте» працює лише з українського боку, бойовики не відкрили контрольний пункт для пропуску громадян на період припинення роботи КПВВ «Станиця Луганська».

3 грудня близько опівночі у Воловецькому районі на Закарпатті з'їхав у кювет пасажирський автобус «Одеса-Барі» (Італія).

У вівторок, 14 листопада, у смт. Нові Стрілища, що у Жидачівському районі, мешканці села Дуліби перекрили трасу Львів-Рогатин-Івано-Франківськ.

Сьогодні ввечері зі збереженням протягом ночі та  завтра  вранці – місцями буде туманно.

Тривала близько години. Люди вимагають від влади дій, бо бояться трагічних наслідків провалля біля Трускавця.

Від Львова до Польщі хочуть прокласти дві залізничні дороги та побудувати вантажний залізничний хаб у Мостиськах.

Колишній директор калійного підприємства «Полімінерал» Зеновій Варивода цією дорогою не їздить та інших застерігає. Ще 18 років тому попереджав про нинішнє провалля.

Не хочуть, щоб потрачені на її ремонт комунальні кошти пішли з вітром.

Депутати Верховної Ради проголосували за введення єдиних правил перетину транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух.

Іще в позаминулому столітті класик констатував: дороги і дурні – наші найбільші біди. Але нині ті наші співвітчизники, що відповідальні за стан автодоріг, — зовсім не дурні.

Чиновники запевняють, що недоліки усуватимуть без додаткових витрат з міського бюджету.

Від сьогодні, 28 лютого, і до 20 березня буде перекрито рух для транспортних засобів на вул. Богданівській у Личаківському районі Львова.

Згідно з фінансуванням, яке передбачене на ремонт доріг, в Україні у 2017 році може бути відремонтовано 2 тис. км доріг та близько 80 мостів.