Допінг

Російським спортсменам, які пройшли допінгову перевірку можуть дозволити змагатися під нейтральним прапором.

Колишня українська фігуристка Тетяна Волосожар згадується в доповіді глави незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) Річарда Макларена.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах анонсував нові санкції проти Росії, зокрема заходи, які вживатимуть за результатами доповіді про застосування допінгу в РФ.

Голова федерації закликав не "змішувати разом допінгову проблему та підготовку до ЧС-2018.

Бій за титул «тимчасового» чемпіона світу за версією WBC мав відбутися у суботу, 17 грудня, проте був скасований менш ніж за добу.

Зокрема, серед реабілітованих українських легкоатлетів: Марія Рємєнь, Наталія Лупу, Анжеліка Шевченко, Наталія Пигида, Станіслава Маслова, Андрій Аліксійчук та Назар Коваленко.

У списку також четверо російських спортсменів, п’ятеро казахстанських, двоє азербайджанців, представниця Білорусі та грек.

Міжнародна федерація важкої атлетики опублікувала список спортсменів, у допінг-пробах яких виявили заборонені препарати під час перевірки тестів з Олімпійських ігор в Пекіні.

Всесвітня боксерська рада дискваліфікувала росіянина Олександра Повєткіна на невизначений термін і позбавила його статусу претендента на бій за звання чемпіона світу через позитивну допінг-пробу.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) позбавив українського метальника списа Олександра П’ятницю срібної медалі Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Олімпійський комітет Росії отримав від Міжнародного олімпійського комітету документи про допуск на Олімпіаду в Ріо близько 270 спортсменів.

На вживанні стимуляторів зазвичай попадаються спортсмени з країн, де панують   тоталітарні режими.

Допінг-проба, взята до бою з Кличком, дала позитивний результат.

Національні антидопінгові агентства 13 країн виступили зі спільною заявою, де різко критикують Міжнародний олімпійський комітет, який не дискваліфікував російську команду та цим, по суті, переклав відповідальність за прийняття такого рішення на міжнародні федерації з окремих видів спорту.

Питання про допуск кожного з приблизно 250 спортсменів Росії, які за формальними ознаками можуть претендувати на участь в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, визначатиме спеціальна комісія.