Допінг

“Якщо Росія і надалі не відповідатиме міжнародному антидопінговому кодексу WADA, це стане перешкодою на шляху російських спортсменів до участі в зимовій Олімпіаді-2018 у корейському Пхенчхані”, — обіцяв генеральний директор WADA Олів'є Ніглі. Членство Російської антидопінгової агенції у WADA не відновили. Але чи дослухаються до рекомендації Всесвітньої антидопінгової агенції у МОК?

Російське антидопінгове агентство не буде реабілітоване, це рішення може привести до усунення збірної РФ від участі в Олімпіаді 2018 року.

Дисциплінарна комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) розгляне справу спортсменки в кінці листопада.

Федерація гандболу Росії в ролі одного з основних варіантів розглядає «сплановану акцію або провокацію».

Крім України, турнір можуть пропустити команди Китаю, Казахстану, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдові, Росії та Туреччини.

Атлеток було повідомлено, що незалежні експерти зробили висновок: несприятливий результат аналізів не може бути пояснений інакше, окрім як зовнішнім втручанням.

Голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства Річард Макларен вийшов до преси з новим коментарем у справі розслідувань махінацій з приховуванням допінгу спортсменами з Росії.

23 футболісти потрапили в поле зору антидопінгових служб через порушення зі зразками сечі.

Російські легкоатлети Інга Абітова, Анастасія Капачинська і Дєнис Алексєєв визнані порушниками антидопінгових правил і дискваліфіковані на 4 роки.

Українська легкоатлетка Наталія Лупу отримала 8 років дискваліфікації, повторно впіймавшись на вживанні допінгу.

Перевірка аналізів Василя Федоришина виявила заборонений анаболічний стероїд туринабол.

Всі гравці збірної Росії на ЧС-2014 були внесені в список канадського професора Річарда Макларена, який робив для WADA доповідь по допінгу в російському спорті.

Крім того, Олександр Повєткін має сплатити 250 тисяч доларів штрафу за допінг.

Перевірка аналізів Вікторії Терещук виявила заборонений анаболічний стероїд туринабол.

Президент Росії Володимир Путін під час візиту в Красноярськ вперше визнав факт застосування допінга в російському спорті.