Допінг

Федерація гандболу Росії в ролі одного з основних варіантів розглядає «сплановану акцію або провокацію».

Крім України, турнір можуть пропустити команди Китаю, Казахстану, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдові, Росії та Туреччини.

Атлеток було повідомлено, що незалежні експерти зробили висновок: несприятливий результат аналізів не може бути пояснений інакше, окрім як зовнішнім втручанням.

Голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства Річард Макларен вийшов до преси з новим коментарем у справі розслідувань махінацій з приховуванням допінгу спортсменами з Росії.

23 футболісти потрапили в поле зору антидопінгових служб через порушення зі зразками сечі.

Російські легкоатлети Інга Абітова, Анастасія Капачинська і Дєнис Алексєєв визнані порушниками антидопінгових правил і дискваліфіковані на 4 роки.

Українська легкоатлетка Наталія Лупу отримала 8 років дискваліфікації, повторно впіймавшись на вживанні допінгу.

Перевірка аналізів Василя Федоришина виявила заборонений анаболічний стероїд туринабол.

Всі гравці збірної Росії на ЧС-2014 були внесені в список канадського професора Річарда Макларена, який робив для WADA доповідь по допінгу в російському спорті.

Крім того, Олександр Повєткін має сплатити 250 тисяч доларів штрафу за допінг.

Перевірка аналізів Вікторії Терещук виявила заборонений анаболічний стероїд туринабол.

Президент Росії Володимир Путін під час візиту в Красноярськ вперше визнав факт застосування допінга в російському спорті.

Американське антидопінгове агентство USADA готувало доповідь про застосування допінгу відомими атлетами.

Відповідно до рішення дисциплінарної комісії, медалі повинні повернути не тільки спортсмени, які порушили антидопінгові правила, а всі учасники естафет, в складі яких вони були.

Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні оголосив російській бігунці Марії Савіновій-Фарносовій про чотирирічну дискваліфікацію і позбавлення «золота» Олімпіади-2012 в бігу на 800 м.