Дипломати

Після звинувачення українського журналіста Павла Шаройка в шпигунстві Україна перенесла деякі офіційні візити в Білорусь.

Дипломати мали б замінити раніше видворених російських посадовців.

П'ятеро дипломатів посольства РФ в Молдові оголошено персонами нон-грата, їм наказано залишити Молдову.

У зв'язку із загибеллю підданих ОАЕ в країні був оголошений триденний траур.

Президент США Барак Обама прокоментував рішення про висилку російських дипломатів і введені санкції проти Росії.

У Брюсселі українські дипломати та члени їхніх родин провели акцію на підтримку української і кримськотатарської співачки Джамали, яка бере участь від України у європейському пісенному конкурсі «Євробачення-2016».

Сьогодні, 19 квітня, в СІЗО до народного депутата України Надії Савченко, що тримає сухе голодування, пустили українських консулів. Наступним до неї піде адвокат Микола Полозов.

Служба державної безпеки Швеції SÄPO підозрює російських дипломатів у шпигунстві.

Представництво України в ООН буде посилено командою з півтора десятка дипломатів.

Кабінет міністрів України встановив порядок виплати компенсації працівникам іноземних дипломатичних установ за використання особистих автомобілів у службових цілях.

Як повідомив Яковенко, чисельність співробітників посольства РФ в Лондоні зменшилася через те, що британська влада відмовляється надавати візи російським дипломатам.

У ресторані філіппінського місті Себу жінка відкрила вогонь по відвідувачах, внаслідок чого були вбиті двоє китайських дипломатів.

До будівлі Донецького міськсуду в Ростовській області, де слухається справа Надії Савченко, приїхали представники посольств України, Великої Британії і Нідерландів.