Депутати

Передостанній пленарний день сесії перетворився на бойовик.

Депутати Європарламенту у неділю, 9 липня, відвідають зону АТО.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури висловив побоювання, що депутати, з яких Генеральна прокуратура хоче зняти недоторканність, можуть втекти.

Правоохоронні органи перевіряють близько 50 депутатів Верховної Ради на предмет ухилення від податків.

Група французьких депутатів, які представляють департамент Буш-дю-Рон у регіоні Прованс, вирішили відвідати окупований Донецьк.

Зазначається, що 191 народних депутатів пропустили більше половини голосувань Ради в 2017 році.

Народні депутати від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін, Іван Мирний і Михайло Папієв літали до Відня (Австрія) на день народження олігарха Дмитра Фірташа.

або Чому нардепи провалили санкції проти Януковича.

Київ виділив з міського бюджету на 2017 рік близько 41 млн гривень на виконання цілей програми з протидії епідемії ВІЛ-інфекції.

Спікер Верховної ради Андрій Парубій наполягає, що парламент працює ефективно.

Про це він заявив журналістам в кулуарах Ради у п'ятницю.

«Ви кажете, вчора завалили одну постанову, вчора було прийнято 9 законів в цілому і два за основу. Наведу вам приклад, парламент Німеччини за рік приймає до ста законів. Український парламент приймає багато рішень, звичайно є ті, що і не прийняті, але це нормальний законодавчий процес», — зазначив він.

На уточнення, чому у п'ятницю в обідню пору в залі практично немає депутатів Парубій відповів, що пропонує змінити порядок роботи у п'ятницю.

«Це закономірно, що коли депутати відбули годину запитань до уряду, і знають, що буде зачитування запитів та виступи з трибуни… Залишаються лише ті, що записалися. Я не оправдовую, але це закономірна річ, тому що рішень після години запитань до уряду не приймається», — сказав він.

«Моя пропозиція полягає в тому, щоб ми змогли перенести виступи депутатів на середу, а в п'ятницю зробити парламенські слухання, або збільшити час для запитань до уряду», — пояснив Парубій.

Джерело: УП

або Чому депутати більше не хизуються одне перед одним іноземним громадянством.

Народна депутатка від фракції «Самопоміч» Вікторія Войціцька звернулась до Служби безпеки України із вимогою перевірити на наявність подвійного громадянства кожного парламентарія.

20 д

епутатів Європейського парламенту, які є учасниками неформальної групи «Друзі європейської України», закликають українську владу скасувати електронне декларування для громадських активістів, які займаються протидією корупції.

Головою Великолюбінської об'єднаної територіальної громади став чинний голова Великого Любеня самовисуванець Йосиф Фабрига. Виборці віддали йому близько 70% голосів. Більшість голосів до депутатського корпусу також взяли самовисуванці.

Що показали в оновлених е-деклараціях урядовці.