Депутати

З дослідження Комітету виборців України випливає, що за три роки 188 народних депутатів пропустили половину голосувань Верховної ради.

У будівлі Верховної Ради України досі не ввімкнули опалення.

Глава Радикальної партії Олег Ляшко не єдиний нардеп, який задекларував виграш в лотерею. Так, раніше депутат від БПП Павло Кішкарь в декларації вказав виграш в 1,2 млн грн.

Депутати міської ради Переяслава-Хмельницького у четвер проголосували за повернення місту історичної назви Переяслав, сказано на сайті установи. Рішення підтримали 22 депутати із 35.

Коли, вирішуватиме Конституційний Суд.

Бюджетні витрати на зарплати нардепам, їх помічникам та працівникам парламенту і підвідомчих організацій у 2018 році можуть зрости на 390,3 млн гривень, якщо проект бюджету проголосують без змін.

Народні обранці знову намилилися свої заробітки подвоїти.

Тому що інтереси олігархів із метою реформ не збігаються…

Народні депутати Максим Микитась та Олександр Супруненко увійшли до фракції «Воля народу».

Цієї осені можуть бути нові подання щодо згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Верховної Ради.

У Генпрокуратурі назвали брехнею поширену в ЗМІ інформацію, що нібито ГПУ готує подання на 40 нардепів.

Чим далі у хащі, тим більше історія з нардепами-фігурантами «бурштинової справи» Розенблатом і Поляковим на театр абсурду перетворюється.

Передостанній пленарний день сесії перетворився на бойовик.

Депутати Європарламенту у неділю, 9 липня, відвідають зону АТО.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури висловив побоювання, що депутати, з яких Генеральна прокуратура хоче зняти недоторканність, можуть втекти.