Депутати

Народні депутати Максим Микитась та Олександр Супруненко увійшли до фракції «Воля народу».

Цієї осені можуть бути нові подання щодо згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Верховної Ради.

У Генпрокуратурі назвали брехнею поширену в ЗМІ інформацію, що нібито ГПУ готує подання на 40 нардепів.

Чим далі у хащі, тим більше історія з нардепами-фігурантами «бурштинової справи» Розенблатом і Поляковим на театр абсурду перетворюється.

Передостанній пленарний день сесії перетворився на бойовик.

Депутати Європарламенту у неділю, 9 липня, відвідають зону АТО.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури висловив побоювання, що депутати, з яких Генеральна прокуратура хоче зняти недоторканність, можуть втекти.

Правоохоронні органи перевіряють близько 50 депутатів Верховної Ради на предмет ухилення від податків.

Група французьких депутатів, які представляють департамент Буш-дю-Рон у регіоні Прованс, вирішили відвідати окупований Донецьк.

Зазначається, що 191 народних депутатів пропустили більше половини голосувань Ради в 2017 році.

Народні депутати від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін, Іван Мирний і Михайло Папієв літали до Відня (Австрія) на день народження олігарха Дмитра Фірташа.

або Чому нардепи провалили санкції проти Януковича.

Київ виділив з міського бюджету на 2017 рік близько 41 млн гривень на виконання цілей програми з протидії епідемії ВІЛ-інфекції.

Спікер Верховної ради Андрій Парубій наполягає, що парламент працює ефективно.

Про це він заявив журналістам в кулуарах Ради у п'ятницю.

«Ви кажете, вчора завалили одну постанову, вчора було прийнято 9 законів в цілому і два за основу. Наведу вам приклад, парламент Німеччини за рік приймає до ста законів. Український парламент приймає багато рішень, звичайно є ті, що і не прийняті, але це нормальний законодавчий процес», — зазначив він.

На уточнення, чому у п'ятницю в обідню пору в залі практично немає депутатів Парубій відповів, що пропонує змінити порядок роботи у п'ятницю.

«Це закономірно, що коли депутати відбули годину запитань до уряду, і знають, що буде зачитування запитів та виступи з трибуни… Залишаються лише ті, що записалися. Я не оправдовую, але це закономірна річ, тому що рішень після години запитань до уряду не приймається», — сказав він.

«Моя пропозиція полягає в тому, щоб ми змогли перенести виступи депутатів на середу, а в п'ятницю зробити парламенські слухання, або збільшити час для запитань до уряду», — пояснив Парубій.

Джерело: УП

або Чому депутати більше не хизуються одне перед одним іноземним громадянством.