Депортація

Служба безпеки України вирішила примусово повернути до Росії журналіста Ігоря Петрашевича. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Саакашвілі нагадав, що 7 листопада у народних депутатів почнеться пленарний тиждень, на якому можуть бути розглянуті необхідні учасникам акції законопроекти.

Державна міграційна служба відмовила екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі у статусі біженця.

Влада Молдови депортувала з країни російську та південноосетинську військову делегацію, зокрема генерала-майора Росії Олександра Владімірова.

Уряду Німеччини поки що не вдається добитися істотного підвищення кількості депортованих мігрантів, які не мають шансів отримати офіційний статус біженця у країні.

Історія депортації тісно переплітається з сьогоднішнім днем, коли російський уряд продовжує насильство і переслідування у Криму, наголосила американський дипломат.

У столиці запланували проведення низки пам’ятних заходів.

Заява Об’єднання товариств депортованих українців «Закерзоння».

Влада Німеччини оголосила про депортацію двох чоловіків, заарештованих за підозрою в причетності до терористичної діяльності.

Німецький уряд схвалив у середу, 22 лютого, пакет заходів, які дозволять пришвидшити депортацію тих, кому було відмовлено у наданні притулку.

Понад 20 тисяч підписів під петицією в Інтернеті і відповідний резонанс у суспільстві та місцевих ЗМІ призупинили процес депортації з Польщі 13-річної українки Дарини Шерстюк та її мами з окупованого Сєверодонецька.

Кримські татари під радянською владою не лише зазнали геноциду, а й пережили спробу повного знищення історичної пам’яті про себе.

У США можуть бути депортованими або потрапити до в'язниці до трьох мільйонів нелегальних мігрантів.

Прокуратура Автономної Республіки Крим активізувала розслідування кримінального провадження за фактом насильницького переселення у 1944 році кримськотатарського народу та представників інших національних груп з території Кримської АРСР.

З Росії депортували українського священика, виконавчого директора благодійного фонду «Відкрите серце» Павла Дученка.