Декларації

Нацагентство з питань запобігання корупції дійсно уникало перевірки декларацій найвищих посадовців держави.

Голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Наталію Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій.

Нардеп-радикал вказав три виграші в лотереї.

Повідомляється, що перевірку здійснюватимуть 60 календарних днів.

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку ще 16-ти електронних декларацій, серед яких — декларації нардепа Сергія Мельничука

У деклараціях очільника Кабміну і міністра аграрної політики та продовольства порушення відсутні.

Юрію Новікову призначено 934,4 тис.грн застави.

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні у четвер, 25 травня, не змогло затвердити висновки за результатами перевірки декларацій прем’єра та міністрів.

Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевірку декларацій за 2016 рік президента, прем'єра і членів уряду.

Причиною звільнення прокурора називається систематичне грубе порушенням ним законів щодо запобігання корупції та про прокуратуру, а також правил прокурорської етики.

У НАЗК пояснили, що декларації низки посадовців військової прокуратури були вилучені з Реєстру е- декларацій на підставі рішення про застосування спеціальних заходів безпеки.

Після поновлення роботи реєстру НАЗК, із сайту зникли понад 200 декларацій працівників ГПУ та військових прокуратур.

А найгрошовитіший нардеп Богуслаєв — понад 800 мільйонів у банку.

В Адміністрації президента пояснюють різницю в близько 77 мільонів гривень у його паперовій декларації за 2015 рік і в його електронній декларації за цей же рік – помилкою банку.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку електронних декларацій Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і членів уряду.