Гімнастика

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв завоював у неділю, 23 квітня, золоту нагороду у своєму коронному виді — вправах на брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському місті Клуж.

Олімпйскій чемпіон Олег Верняєв завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить в Клужі (Румунія).

Ось уже 17 років українка Наталія Сінькова веде до п’єдесталу азійських гімнасток.

У неділю, 26 березня, у французькому місті Тьє завершилися фінали в окремих видах на третьому в цьому році етапі Гран-Прі. Українські гімнастки здобули ще дві медалі.

 85-річчя легендарної Альбіни Дерюгіної наші гімнастки відсвяткували лише двома «бронзами».

Український гімнаст, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу.

Київ прийматиме «Кубок Дерюгіної» з художньої гімнастики уперше за чотири роки.

Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв буде продовжувати виступати під прапором України і не має наміру відмовлятися від громадянства нашої країни. Таку категоричну позицію спортсмен із Донецька висловив в ефірі програми «Політика чемпіонів» на каналі NewsOne.

Представниця юніорської збірної України з художньої гімнастики, львів’янка Христина Погранична стала абсолютною чемпіонкою на міжнародному турнірі в Угорщині Gracia Fair Cup 2017.

Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу на суму $74,470 тисячі для українських гімнастів, що дозволить їм підготуватися до Олімпіади-2020.

Вихованка львівського спортивного клубу «Ніка», член юніорської збірної України з художньої гімнастики Христина Погранична впевнено перемогла на першому Міжнародному турнірі з художньої гімнастики DuGymCup 2016, який відбувався в Дубаї 9−13 грудня.

Українська гімнастка Ганна Різатдінова здобула третє місце на змаганнях чемпіонату Європи з художньої гімнастики в багатоборстві.

Українські спортсмени п'ять разів підіймалися на найвищу сходинку п'єдесталу на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який відбувся в болгарському місті Варна.

Український гімнаст Ігор Радівілов виграв етап Кубка світу зі спортивної гімнастики в Болгарії.

Ганна Різатдінова виграла 5 золотих медалей на турнірі у Франції. Лише за один день вона виграли чотири індивідуальні дисципліни.