Гімнастика

Віце-чемпіонами світу з гімнастики стали Олег Верняєв та Ігор Радівілов.

Український спортсмен Ігор Радівілов став срібним призером на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в опорному стрибку.

Відома гімнастична наставниця і суддя Людмила Короленко — про американські перемоги та українські перспективи.

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей.

Відома українська гімнастка Вікторія Ленишин за підтримки національного Олімпійського комітету у Львівській області відкриє у Львові спортивний клуб, основним видом спорту якого буде художня гімнастика.

Спортсменки поступилися лише команді Італії і Болгарії.

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв завоював у неділю, 23 квітня, золоту нагороду у своєму коронному виді — вправах на брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському місті Клуж.

Олімпйскій чемпіон Олег Верняєв завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить в Клужі (Румунія).

Ось уже 17 років українка Наталія Сінькова веде до п’єдесталу азійських гімнасток.

У неділю, 26 березня, у французькому місті Тьє завершилися фінали в окремих видах на третьому в цьому році етапі Гран-Прі. Українські гімнастки здобули ще дві медалі.

 85-річчя легендарної Альбіни Дерюгіної наші гімнастки відсвяткували лише двома «бронзами».

Український гімнаст, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу.

Київ прийматиме «Кубок Дерюгіної» з художньої гімнастики уперше за чотири роки.

Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв буде продовжувати виступати під прапором України і не має наміру відмовлятися від громадянства нашої країни. Таку категоричну позицію спортсмен із Донецька висловив в ефірі програми «Політика чемпіонів» на каналі NewsOne.

Представниця юніорської збірної України з художньої гімнастики, львів’янка Христина Погранична стала абсолютною чемпіонкою на міжнародному турнірі в Угорщині Gracia Fair Cup 2017.