Гроші

У розпорядження «Української правди» потрапило відео, на якому священник із пачкою грошей в руках ходить серед прихильників УПЦ МП на мітингу під Верховною Радою.

Кабінет Міністрів пропонує направити понад 1 млрд доларів конфіскованих «грошей Януковича» на зміцнення обороноздатності та інфраструктури.

Найбагатші люди світу втратили 35 мільярдів доларів, коли світові фондові ринки потрясла політична нестабільність в США.

Тепер, у травні, вже можна констатувати, що Україна успішно пройшла випробування її газового потенціалу нетеплою (м’яко-кажучи) зимою 2016/2017.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що син колишнього голови однієї з РДА намагався вивезти з України $400 тис. готівкою.

Компенсації провідному управлінському персоналу ПАТ «Укрзалізниця» в 2016 році становили 19,2 мільйона гривень.

Найближчим часом на рахунках заблокують мільярди гривень колишніх українських чиновників.

Це не мрія ідіота, а реальні гроші, які отримують в Україні «особливо цінні» державні кадри.

Четверо осіб у масках скоїли розбійний напад на будинок підприємця у Тернопільській області. Чоловіка катували, щоб дізнатися, де він зберігає гроші. Про це повідомив сектор комунікації обласного управління поліції.

Міністерство охорони здоров'я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких відшкодовуватимуть пацієнтам.

Уряд США надав Україні $54 млн додаткової допомоги на реформи і боротьбу з корупцією.

Сім’ям шахтарів з обласного бюджету скерують по 100 тис. грн допомоги.

Експерти кажуть, що низькі ціни на послуги «Яндекс.таксі» — ніщо інше, ніж бажання захопити львівський ринок таксоперевезень.

Кабінет міністрів України виділив 4 млн 898 тисяч грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей чотирьох осіб, які загинули під час участі в Антитерористичній операції, і дев'яти особам, які отримали інвалідність.

Грошей, що сьогодні виділяються Укравтодору на ремонт доріг, не вистачить навіть на їх утримання у теперішньому незадовільному стані.