Гроші

Вчора, 13 січня у Литві пройшов благодійний концерт на підтримку української армії, за результатами якого було зібрано понад 110 тис. євро.

Театр ім. Леся Курбаса у Львові збирає гроші на завершення лікування свого художнього керівника Володимира Кучинського.

Євросоюз готовий надати Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності.

Кабмін очікує, що розмір четвертого траншу кредиту МВФ за програмою розширеного фінансування складе $1 млрд.

Не встигли освоїти державний гонорар і в «Самопомочі».

Національний банк України з метою згладжування надмірного зниження курсу гривні на міжбанківському валютному ринку оголосив аукціон з продажу до 100 мільйонів доларів.

У Дніпрі 78-річний житель зняв із банківського рахунку всі заощадження і забув пакет із грошима в камері схову супермаркету.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб дозволив вкладникам, які мають рішення суду щодо виплати коштів, звертатися до фонду без виконавчих документів.

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією ухвалив рішення виділити Україні близько 120 млн доларів на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у 2018−2020 роках.

На Львівщині арештували ще двох правоохоронців, які відібрали у чоловіка бурштин і гроші, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Титул «Місіс-готівка» дістався доньці покійного кримського прем’єра Василя Джарти.

Нижня палата Конгресу США схвалила проект оборонного бюджету на 2017-й рік, який передбачає надання військової допомоги Україні на суму 350 млн доларів.

Світовий Банк прийняв рішення тимчасово забрати близько 220 мільйонів доларів з кредитного портфелю «Укравтодору».

Європейський союз планує збільшити фінансову підтримку України для очищення колишнього радянського заводу з переробки урану у Кам’янському на Дніпропетровщині.

Голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник домовився з керівництвом генеральної прокуратури Німеччини про взаємодію щодо повернення в Україну коштів, отриманих корупційним шляхом.