Гроші

Місцеві громади з їх бюджетами мають долучитися до ремонту доріг в Україні.

Гроші – активне джерело розповсюдження інфекцій.

В Україні орудують шахраї, які виманюють гроші у людей, повідомляючи їм телефоном, що вони виграли авто.

Невідомі хотіли переправити до РФ власника Обухівського картонного комбінату Володимира Крупчака.

Федеральна резервна система США наклала штраф у розмірі $41 млн на Deutsche Bank за те, що він не запобіг відмиванню грошей із Росії.

9-річний композитор з Івано-Франківська організував благочинний виступ, аби зібрати кошти на операції двох важко хворих діток.

Колишні «регіонали» пропонували народним депутатам від 10 до 80% «відкату» за блокування ухвалення закону про спецконфіскацію, який би дозволив відібрати гроші в Януковича та його оточення.

У розпорядження «Української правди» потрапило відео, на якому священник із пачкою грошей в руках ходить серед прихильників УПЦ МП на мітингу під Верховною Радою.

Кабінет Міністрів пропонує направити понад 1 млрд доларів конфіскованих «грошей Януковича» на зміцнення обороноздатності та інфраструктури.

Найбагатші люди світу втратили 35 мільярдів доларів, коли світові фондові ринки потрясла політична нестабільність в США.

Тепер, у травні, вже можна констатувати, що Україна успішно пройшла випробування її газового потенціалу нетеплою (м’яко-кажучи) зимою 2016/2017.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що син колишнього голови однієї з РДА намагався вивезти з України $400 тис. готівкою.

Компенсації провідному управлінському персоналу ПАТ «Укрзалізниця» в 2016 році становили 19,2 мільйона гривень.

Найближчим часом на рахунках заблокують мільярди гривень колишніх українських чиновників.

Це не мрія ідіота, а реальні гроші, які отримують в Україні «особливо цінні» державні кадри.