Гроші

Уряд США надав Україні $54 млн додаткової допомоги на реформи і боротьбу з корупцією.

Сім’ям шахтарів з обласного бюджету скерують по 100 тис. грн допомоги.

Експерти кажуть, що низькі ціни на послуги «Яндекс.таксі» — ніщо інше, ніж бажання захопити львівський ринок таксоперевезень.

Кабінет міністрів України виділив 4 млн 898 тисяч грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей чотирьох осіб, які загинули під час участі в Антитерористичній операції, і дев'яти особам, які отримали інвалідність.

Грошей, що сьогодні виділяються Укравтодору на ремонт доріг, не вистачить навіть на їх утримання у теперішньому незадовільному стані.

Чергову спробу переміщення валюти через державний кордон зупинили прикордонники Харківського загону разом з представниками фіскальної служби.

Відповідне рішення було прийняте у зв'язку зі спором про продаж Укртелекому.

Міжнародний валютний фонд в найближчі тижні може запропонувати  Раді директорів завершити третій перегляд програми розширеного фінансування і виділити Україні четвертий кредитний транш у розмірі 1 млрд доларів.

Якщо вам знадобилися гроші на житло, нове авто або розвиток малого бізнесу, ви зазвичай прямуєте до банку. І там дізнаєтесь, що менше ніж за 20% річних кредиту не отримаєте. Чому українці мають платити по кредитах на житло 20% річних, а американці отримують ту  саму послугу за 4% річних?

Європейський інвестиційний банк у 2016 році надав Україні 3 млрд євро в рамках трирічного пакету допомоги з боку ЄС, загальна сума якого складає 11 млрд євро.

Проросійським бойовикам на Донбасі обіцяють щомісячну винагороду за «службу» на передових позиціях та участь у зіткненнях із силами АТО у розмірі 9 тисяч рублів РФ.

Вчора, 13 січня у Литві пройшов благодійний концерт на підтримку української армії, за результатами якого було зібрано понад 110 тис. євро.

Театр ім. Леся Курбаса у Львові збирає гроші на завершення лікування свого художнього керівника Володимира Кучинського.

Євросоюз готовий надати Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності.

Кабмін очікує, що розмір четвертого траншу кредиту МВФ за програмою розширеного фінансування складе $1 млрд.