Громадський транспорт

Хоча дороги є чим очищати від снігу, але громадського транспорту надалі бракуватиме… Транспортний колапс посилиться.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає від мерії  більше маршруток.

Новий робочий тиждень стартував із запізнень львів’ян на роботу, а студентів – на пари.

Нововведення вступили в силу у неділю, 20 серпня.

Внаслідок обстрілу ніхто не постраждав, пошкоджене лише бокове вікно автобуса.

З 2 квітня на приміських і міжміських маршрутах Львівської області збираються обмежити безкоштовне перевезення пільговиків.

28 листопада, прийняли новий перелік зупинок загального користування, у якому з’явилися зупинки вздовж маршруту сихівського трамвая, а також змінили місце розташування ті, про переміщення яких просили мешканці районів.

Україна підписала Угоду з Європейським інвестиційним банком про виділення 200 мільйонів євро кредиту на міський громадський транспорт.

На площі Перемоги в Києві встановили технологічні зупинки з інтернетом та зарядкою для телефонів.

Приємна новина для людей, які їдуть на роботу громадським транспортом. Тарифи на проїзд у Львові та області можуть знизитися.

Влада Греції на тиждень скасувала плату за проїзд у метро, тролейбусах та автобусах Афін.

Як поінформували в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, зв’язку із збільшенням пасажиропотоків до міських кладовищ у поминальний день та з метою покращення доїзду громадян до поховань своїх близьких і родичів, 1 та 2 листопада на 11-му тролейбусному маршруті курсуватиме на дві транспортні одиниці більше.

Галицький районний суд Львова визнав рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про встановлення тарифу у 3 грн на проїзд у міських автобусах неправомірним. Таке рішення суд ухвалив через порушення процедури встановлення тарифу. Проте перевізники вважають, що повернення до тарифу у 2 грн ставить під питання функціонування перевезень у Львові.

Вартість проїзду в столичних маршрутках підвищилася на 50 копійок — гривню.