Громадський транспорт

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає від мерії  більше маршруток.

Новий робочий тиждень стартував із запізнень львів’ян на роботу, а студентів – на пари.

Нововведення вступили в силу у неділю, 20 серпня.

Внаслідок обстрілу ніхто не постраждав, пошкоджене лише бокове вікно автобуса.

З 2 квітня на приміських і міжміських маршрутах Львівської області збираються обмежити безкоштовне перевезення пільговиків.

28 листопада, прийняли новий перелік зупинок загального користування, у якому з’явилися зупинки вздовж маршруту сихівського трамвая, а також змінили місце розташування ті, про переміщення яких просили мешканці районів.

Україна підписала Угоду з Європейським інвестиційним банком про виділення 200 мільйонів євро кредиту на міський громадський транспорт.

На площі Перемоги в Києві встановили технологічні зупинки з інтернетом та зарядкою для телефонів.

Приємна новина для людей, які їдуть на роботу громадським транспортом. Тарифи на проїзд у Львові та області можуть знизитися.

Влада Греції на тиждень скасувала плату за проїзд у метро, тролейбусах та автобусах Афін.

Як поінформували в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, зв’язку із збільшенням пасажиропотоків до міських кладовищ у поминальний день та з метою покращення доїзду громадян до поховань своїх близьких і родичів, 1 та 2 листопада на 11-му тролейбусному маршруті курсуватиме на дві транспортні одиниці більше.

Галицький районний суд Львова визнав рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про встановлення тарифу у 3 грн на проїзд у міських автобусах неправомірним. Таке рішення суд ухвалив через порушення процедури встановлення тарифу. Проте перевізники вважають, що повернення до тарифу у 2 грн ставить під питання функціонування перевезень у Львові.

Вартість проїзду в столичних маршрутках підвищилася на 50 копійок — гривню.

У Києві тарифи на проїзд в метро, трамваях, тролейбусах та автобусах не підвищуватимуться принаймні декілька місяців.