Голосування

З дослідження Комітету виборців України випливає, що за три роки 188 народних депутатів пропустили половину голосувань Верховної ради.

Агітація за проекти Громадського бюджету набула масштабів масового психозу: вчителі просять голосувати батьків, батьки – родичів і знайомих.

Депутати «Відродження», «Волі народу» та «Опоблоку» пропустили 80% голосувань упродовж 6 сесії Верховної Ради.

Номінаційний комітет з вересня почне обирати директорів та членів наглядових рад держкомпаній таємним голосуванням 9 міністрів.

Російський співак і депутат Йосип Кобзон, який відверто підтримує антиукраїнські дії президента Росії Володимира Путіна, більше не «почесний громадянин Слов'янська».

Верховна Рада не дозволила притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата «Радикальної партії Ляшка» Андрій Лозового.

В Україні сьогодні, 11 червня, відбудуться позачергові місцеві вибори у ряді областей.

Депутат-мажоритарник від БПП Ярослав Дубневич кнопкодавив на пленарному засіданні у четвер під час голосування за визначення представника Верховної Ради до складу Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Україна впритул наблизилася до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Очікується, що в середині червня 2017 року українці нарешті отримають омріяний “безвіз”.

За процедурою, далі це рішення має затвердити Рада Євросоюзу.

На сесії Мукачівська міська рада було прийняте безпрецедентне рішення, що до повернення під контроль місцевої громади газорозподільчих мереж, які знаходились в оперативному управлінні газового монополіста.

За призначення 9 членів Рахункової палати проголосувало 211 народних депутатів з необхідних 226.

У вівторок, 21 березня, народні депутати України не змогли делегувати Найджела Брауна за своєю квотою до складу комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро.

Далі законодавчий орган ЄС проголосує на пленарному засіданні 5 квітня.

а словами Рікарда Йозвяка, обговорення заплановане на 21 лютого.