Гастролі

Арт-директор нічного клубу «Малевич» Іван Попович пояснив, хто відповідає за зрив концерту.

Верховна Рада незабаром розгляне зміни до закону щодо запрошення в Україну російських артистів.

Олег Винник – про свою сентиментальність, релігійність,професійний райдер і зачарованість Німеччиною.

Верховна Рада відмовилася обмежити гастролі російських артистів.

28 травня, о 18-й годині, у Львові стартують гастролі Київського академічного драматичного театру на Подолі. Театр на Подолі запрошує гостей  до Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької (Львів, вул. Лесі Українки, 1) на виставу «Вічно живі» (за п’єсою Віктора Розова).  Вистава відбудеться в рамках благодійної акції «Лови хвилю благодійності!».

Український співак Павло Зібров після кліпу про залізницю отримав пропозицію щодо гастролів у Польщі.

Міністр оборони Естонії Ханнес Хансо відмовив у гастролях на території країни російському Ансамблю пісні і танцю ім. Александрова.

Український гурт С.К.А.Й. – справжні герої! Під час гастролей у Лондоні, прогулюючись вздовж набережної Темзи, музиканти помітили людину, яка впала в річку, і врятували їй життя.

Співак Іван Дорн зібрався з концертами до Росії та Білорусі.

Французький актор П'єр Рішар нещодавно приїздив до Києва, а тепер збирається виступити в окупованому Криму.

Про «марки пального» для організму, Жириновського і «тупих хохлів» у розмові з лідером рок-гурту Mad Heads Вадимом Краснооким.

Спільнота польських громадських діячів, об’єднаних у групу боротьби з російською пропагандою Rosyjska V kolumna w Polsce (Російська п’ята колона в Польщі), закликала усіх небайдужих домагатися скасування концертів хору російської армії.

Гурт Ляпіс Трубецкой приїхав до України та розпочинає велике гастрольне турне.

Латиноамериканська співачка з легендарною задницею Дженніфер Лопес готує Київ до свого приїзду. За місяць до свого концерту, який відбудеться в українській столиці 13 листопада, поп-діва, яка славиться своєю вибагливістю, надіслала організаторам райдер. Вимоги зірки виписані на 25 сторінках, п’ять з яких присвячені їжі.