Вірус

Фахівці ISSP Labs 22 серпня зафіксували початок нової хвилі кібератак з використанням офіційного сайту компанії з розробки комплексу бухгалтерського обліку Crystal Finance Millennium.

В Україну його завезли не з Туреччини. Зростання захворюваності на цю недугу українські медики фіксують упродовж останніх 5−7 років.

До України з Туреччини привезли вірус, що вражає малолітніх дітей. Що таке Коксакі, як його виявити та вилікувати.

Начальник департаменту кіберполіції Сергій Демедюк попередив, що в Україні на День Незалежності 24 серпня очікується нова кібератака. Про це він сказав в інтерв'ю виданню «Главком».

Турист, який відпочиває у готелі на популярному турецькому курорті в Анталії, б'є на сполох через небезпечний вірусу, яким захворів він і його сім'я.

Антивірус Dr.Web попередив про поширення банківської вірусної програми BankBot, якою заразилися смартфони на Android в десятках країн, в тому числі в Україні.

Антивірус Dr.Web попередив про поширення банківської вірусної програми BankBot, якою заразилися смартфони на Android в десятках країн, в тому числі в Україні.

Керівництво компанії, яка володіє скандальною програмою бухгалтерської звітності M.E.Doc, звинувачують у втручанні в комп'ютерні системи Державної фіскальної служби.

Понад 14 мільйонів користувачів смартфонів у всьому світі стали жертвами хакерської атаки вірусу CopyCat.

Розробник програмного забезпечення податкової звітності M.E.Doс IT-експерт створив оновлення, яке забезпечить безпечну роботу в програмі.

Експерт Денис Богуш – про наслідки вірусної Petya-атаки і державну стратегію кібербезпеки, яка діє лише на папері.

Міністерство інфраструктури зазнало мільйонних збитків через кібератаку, що сталася 27 червня.

Більшість випадків зараження комп’ютерів вірусом-шифрувальником Petya припало на Україну.

Український фондовий ринок припинив роботу в очікуванні відновлення роботи Національного депозитарію України і Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках.

Вірус блокує завантаження операційних систем і вимагає гроші.