Вулиці

У центрі міста ведуть підготовку до завтрашнього півмарафону, а на Зеленій ремонтують залізничний переїзд.

Вулиця Романа Шухевича у Мукачевому проіснувала лише три місяці

Про румунський слід в історії міста біля моря.

26 квітня, з 10.00 год. і до 18.00 год. 4 травня буде перекрито для руху транспортних засобів вул. Литвиненка.

На вулиці Вербицького у Києві вночі зарізали чоловіка.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», з понеділка, 13 червня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, для поїзду закриють перехресті вулиць Стрийська – І.Франка. Перехрестя буде закрите для проїзду з 10:00 год. 13 червня до 12 липня цього року.

З понеділка, 13 червня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, для поїзду закриють перехрестя вулиць Стрийська – І.Франка у Львові, оскільки тут проводитимуть ремонтні роботи.

Місто позбулося радянських назв вулиць.

Львів робить подальші кроки щодо перенесення Львівського слідчого ізолятора з вулиці Городоцької, 20, за межі історичного центру.

Президент переконаний, що настане час, коли іменем Рибака в Горлівці буде називатися центральна вулиця або площа.

Як на Закарпатті декомунізацію вулиць проводили

Парламент Польщі 1 квітня прийняв закон, згідно з яким з публічного простору повинні повністю зникнути комуністичні символи, це назви вулиць, або об'єктів, або громадських місць.

У міській раді Краматорська (Донецька обл.) зареєстровано проект рішення про перейменування вулиць, що мають патріотичні назви.

За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, для виконання ремонтних робіт, з 1 березня і до 7 липня цього року для руху транспорту закривають вул. І.Франка на ділянці від вул. Свєнціцького до вул. Снопківської.

Після Різдва в Сімферополі повністю відключають вуличне освітлення.