Вода

У результаті очікуваних опадів на річках України очікуються пiдвищення рiвнiв води на 0,2−1,5 м.

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу.

Дефіцит водопостачання загрожує близько 1,2 млн жителів Донбасу.

Дослідження питної води у м. Балаклії Харківській області, де 23 березня спалахнули склади військового арсеналу, показало, що вода відповідає нормативним вимогам.

Заборгованість населення з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в лютому 2017 року збільшилася на 6,7% порівняно з показником на кінець січня й досягла 11,9 млрд грн.

В Україні протягом останніх років рівень наповнення річок залишається на відмітці 20% від необхідного стандарту, фактично, Україна починає страждати від браку води.

20 — 23 лютого через вiдлигу i сніготанення на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра і Захiдного Бугу очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 — 1,5 м.

У Виноградівському районі Закарпаття залишаються підтопленими 72 гектарів сільгоспугідь та 4,3 гектара присадибних ділянок.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення.

Близько 250 тисяч людей в окупованому Луганську залишилися без чистої води.

Попаснянський районний водоканал 1 грудня перестав постачати воду для 1,2 млн жителів, що перебувають на тимчасово окупованій території Луганської області.

Міністр природних ресурсів і екології Росії Сергій Донськой доручив підконтрольним Кремлю кримській владі посилити контроль за споживанням води.

Води в Новомиколаївському водосховищі, що забезпечує Керч, вистачить приблизно на 20 днів.

Представники ОБСЄ перевірили інформацію про те, що до Луганська не постачають воду.

Внаслідок обстрілу 12 тисяч жителів Станично-Луганського району залишилися без води, світла та зв’язку.