Вода

А вже наступного року за блакитне паливо можемо платити на 19% більше.

Сьогодні набув чинності закон, який передбачає обов'язковий облік теплової енергії та водопостачання, тобто тепер українці будуть платити лише за фактично спожитий обсяг комунальних послуг

Заборгованість населення з оплати опалення і гарячого водопостачання в червні знизилася на 3,5% порівняно з кінцем травня і становить 8,6 млрд грн.

Понад 200 років тому про жіноче здоров’я дбали особливо ретельно.

Води в резервуарі в Авдіївці вистачить до ранку вівторка.

Завтра, 5 червня, в Авдіївці може закінчитись запас води в резервуарах.

У літній період у Львові обмежать централізовану подачу гарячої води.

Заборгованість сягнула 130 мільйонів гривень.

В

олонтери нарікають: у Залучанському будинку-інтернаті вихованців з  обмеженими розумовими та фізичними можливостями доглядають неналежно. М’яко кажучи…

У результаті очікуваних опадів на річках України очікуються пiдвищення рiвнiв води на 0,2−1,5 м.

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу.

Дефіцит водопостачання загрожує близько 1,2 млн жителів Донбасу.

Дослідження питної води у м. Балаклії Харківській області, де 23 березня спалахнули склади військового арсеналу, показало, що вода відповідає нормативним вимогам.

Заборгованість населення з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в лютому 2017 року збільшилася на 6,7% порівняно з показником на кінець січня й досягла 11,9 млрд грн.

В Україні протягом останніх років рівень наповнення річок залишається на відмітці 20% від необхідного стандарту, фактично, Україна починає страждати від браку води.