Вода

20 — 23 лютого через вiдлигу i сніготанення на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра і Захiдного Бугу очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 — 1,5 м.

У Виноградівському районі Закарпаття залишаються підтопленими 72 гектарів сільгоспугідь та 4,3 гектара присадибних ділянок.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення.

Близько 250 тисяч людей в окупованому Луганську залишилися без чистої води.

Попаснянський районний водоканал 1 грудня перестав постачати воду для 1,2 млн жителів, що перебувають на тимчасово окупованій території Луганської області.

Міністр природних ресурсів і екології Росії Сергій Донськой доручив підконтрольним Кремлю кримській владі посилити контроль за споживанням води.

Води в Новомиколаївському водосховищі, що забезпечує Керч, вистачить приблизно на 20 днів.

Представники ОБСЄ перевірили інформацію про те, що до Луганська не постачають воду.

Внаслідок обстрілу 12 тисяч жителів Станично-Луганського району залишилися без води, світла та зв’язку.

Завтра, 23 серпня, з 10.00 до 18.00 год. буде припинено подачу води в мікрорайон, обмежений вулицями Зелена – Липова Алея – Дністерська – Дунайська – Раковського і прилеглими до них, та в житловий масив «Новий Львів».

Нарешті львів’яни отримали спрощену процедуру перевірки лічильників на воду.

Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», періодичну повірку водолічильника здійснюють з використанням переносних повірочних установок, або встановлюють лічильник з обмінного фонду підприємства.

Сьогодні у парку «Піскові озера» розпочинають роботи з очищення водойм. Як пояснюють у міському управлінні екології, необхідність їх проведення пов’язана з нещодавнім помутнінням води в озерах та поширенням у парку неприємного запаху.

Дослідники з Мічиганського університету отримали дані, які свідчать, що недостатнє вживання води може сприяти зайвій вазі.

Подорожчання гарячої води відчуємо вже у серпні, опалення – з початком опалювального сезону