Вода

Води в резервуарі в Авдіївці вистачить до ранку вівторка.

Завтра, 5 червня, в Авдіївці може закінчитись запас води в резервуарах.

У літній період у Львові обмежать централізовану подачу гарячої води.

Заборгованість сягнула 130 мільйонів гривень.

В

олонтери нарікають: у Залучанському будинку-інтернаті вихованців з  обмеженими розумовими та фізичними можливостями доглядають неналежно. М’яко кажучи…

У результаті очікуваних опадів на річках України очікуються пiдвищення рiвнiв води на 0,2−1,5 м.

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу.

Дефіцит водопостачання загрожує близько 1,2 млн жителів Донбасу.

Дослідження питної води у м. Балаклії Харківській області, де 23 березня спалахнули склади військового арсеналу, показало, що вода відповідає нормативним вимогам.

Заборгованість населення з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в лютому 2017 року збільшилася на 6,7% порівняно з показником на кінець січня й досягла 11,9 млрд грн.

В Україні протягом останніх років рівень наповнення річок залишається на відмітці 20% від необхідного стандарту, фактично, Україна починає страждати від браку води.

20 — 23 лютого через вiдлигу i сніготанення на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра і Захiдного Бугу очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 — 1,5 м.

У Виноградівському районі Закарпаття залишаються підтопленими 72 гектарів сільгоспугідь та 4,3 гектара присадибних ділянок.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення.

Близько 250 тисяч людей в окупованому Луганську залишилися без чистої води.