Вибори

За підсумками парламентських виборів, що відбулися 18 червня, у Франції сформовано новий склад уряду.

Партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіка!», а також її союзники — партія MoDem — отримали абсолютну більшість у нижній палаті парламенту.

ЗМІ пророкують очевидну перемогу партії Макрона.

18 червня у Франції проходить другий тур парламентських виборів.

Політична партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіко!» отримає рекордну більшість у парламенті за результатами другого туру виборів, призначених на 18 червня.

Перший тур парламентських виборів у Франції обіцяє новому президенту найбільшу фракцію в Національній Асамблеї.

Другий тур виборів відбудеться 18 червня.

Голосування в рамках першого туру парламентських виборів у Франції стартувало на заморських територіях країни.

Голосування в рамках першого туру парламентських виборів у Франції стартувало на заморських територіях країни.

На британських дострокових парламентських виборах в ніч на суботу, 10 червня, були підраховані результати в останньому окрузі — лондонському Кенсінгтоні.

Британський фунт дешевшає на тлі поганих результатів виборів для Консервативної партії на чолі з прем'єр-міністром Терезою Мей.

Президенти приходять і йдуть, але головне політичне спрямування не змінюється, — наголосив глава російської держави.

Лідер Лейбористської партії та чинний прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат заявив про перемогу на дострокових виборах, які він оголосив минулого місяця на тлі офшорного скандалу.

Попри нову терористичну атаку в Лондоні, внаслідок якої загинули 7 людей, позачергові парламентські вибори у Британії не будуть перенесені та відбудуться 8 червня.

Американський конгрес подав запити на отримання інформації колишньому співробітникові прес-служби Білого дому Борису Епштейну і юристу президента Дональда Трампа Майклу Коену.