Вибори

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розкритикував міністра закордонних справ Німеччини Зігмара Габріеля після його заяв на адресу турецького лідера щодо втручання в майбутні вибори в Німеччині.

Центральна виборча комісія України призначила на 29 жовтня перші місцеві вибори у 202 об'єднаних територіальних громадах (25 міст, 116 сіл та 61 селище) в усіх областях України.

У середу, 16 серпня, о 15.00 год. у Львівській міській раді (каб. 321) відбудеться процедура жеребкування для визначення кандидатур від громадських організацій, які будуть включені до складу комісії з конкурсного добору на посаду директора-художнього керівника Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

Кандидат у канцлери ФРН від Соціал-демократичної партії Мартін Шульц переконаний, що стане головою уряду після обрання нового складу Бундестагу.

За останніми даними соціологічних опитувань, шанси на подолання 5-відсоткового бар'єра на вересневих виборах до Бундестагу мають шість політичних сил.

ФБР дійшло висновку, що принаймні деякі облікові записи в соцмережах, через які поширювались фейкові новини під час президентської виборчої кампанії в США, були частиною російської кампанії з дезінформації.

Російські розвідники намагалися шпигувати за виборчою кампанією президента Франції Еммануеля Макрона через фальшиві облікові записи на Facebook.

 Запаливши перед одностатевими шлюбами «зелене світло», Меркель вирвала козирі з рук конкурентів. І тепер має ще кращі шанси залишитися канцлером.

У передвиборній програмі партій Християнсько-демократичний союз (ХДС) канцлерки Ангели Меркель та баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС) під керівництвом Горста Зеегофера згадується й питання конфлікту в Україні.

За словами політика, екс-президент нічого не робив, бо очікував на перемогу Клінтон.

За підсумками парламентських виборів, що відбулися 18 червня, у Франції сформовано новий склад уряду.

Партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіка!», а також її союзники — партія MoDem — отримали абсолютну більшість у нижній палаті парламенту.

ЗМІ пророкують очевидну перемогу партії Макрона.

18 червня у Франції проходить другий тур парламентських виборів.

Політична партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіко!» отримає рекордну більшість у парламенті за результатами другого туру виборів, призначених на 18 червня.