Валюта

Національний банк України установив офіційні курси валют на середу, 2 серпня.

Євро в середу продовжує підйом по відношенню до більшості валют, в ході торгів він досяг найвищої позначки за рік в парі з доларом США.

Білорусь може виключити російський рубль з переліку валют, за якими розраховуються показники резервів держави.

Національний банк спростив купівлю іноземної валюти за деякими операціями, попит на валюту для проведення котрих не матиме дестабілізуючого впливу на ситуацію на валютному ринку.

Відповідна постанова набере чинності з 22 березня 2017 року.

У Нацбанку допускають черговий валютний стрибок. «Курс знову будуть розгойдувати штучно», – пояснює експерт.

Сотні людей заарештовано за підозрою в здійсненні незаконних валютних операцій на $130 млрд.

Національний банк України пом'якшив вимоги щодо купівлі банками іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку, що надасть банкам більш широкі можливості для управління своєю валютною позицією.

або Як Нацбанк здійснює валютне регулювання

На початку 2017 року турецька ліра показала найгірші результати серед всіх світових валют.

Крамниці та інші заклади не мають права видавати решту зношеними банкнотами. Відмовлятися приймати оплату такими грошима заклади не повинні.

У середу, 10 серпня, в Україні набула чинності постанова НБУ № 364 («ПРО внесення змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України»), згідно з якою українці можуть здійснювати купівлю-продаж валюти на суму до 150 тис. грн без надання документа.

Національний банк України на понеділок, 18 липня, встановив офіційний курс 24,8072 грн за долар проти 24,7980 грн за долар у п'ятницю.

З початку поточного року фунт стерлінгів впав по відношенню до долара більш ніж на 13%, що є найгіршим показником серед 31 світової валюти.

Офіційний курс НБУ на 8 липня: 100 USD – 2481,4798 гривні; 100 EUR – 2749,4796 гривні; 10 RUR – 3,8743 гривні.