Бізнес

Програма націлена сприяти зростанню капітальних інвестицій в економіку України, підвищенню капіталізації самої економіки і розширення імпортного заміщення.

Підприємець, який має ресторан у центрі Львова, каже, що у нього намагаються відібрати бізнес…

Київський бізнес співмешканки втікача президента України Віктора Януковича Любові Полежай перейшов до рук трьох донетчанок.

Українські блогери розповіли «ВЗ», як заробляти на бажанні людей хвалитися своїм життям та заглядати у чуже.

Уряду потрібно значно покращити систему корпоративного управління і відповідна робоча група вже працює над покращенням механізмів і зміною системи приватизації в Україні. Про це у четвер, 16 березня, під час щорічної інвестиційної конференції у Києві, сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зокрема йдеться про нормативно-правові акти, що заважали веденню бізнесу.

У середу, 22 лютого, Верховна Рада підтримала законопроект № 0130 про ратифікацію угоди між Україною та Євросоюзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME).

Профспілки вважають, що представники бізнесу просто хочуть зекономити, отримавши дешеву робочу силу.

Прем'єр-міністр закликав владу на місцях сприяти розвитку підприємництва й активно боротися з тими, хто заважає інвесторам і бізнесменам.

Президент України Петро Порошенко схвалив продовження мораторію на перевірки бізнесу до 31 грудня 2017 року зі встановленням повного обмеження на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (крім проведення планових заходів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України в частині перевірки безпечності та якості харчових продуктів).

Росія — на 79 позиції.

Тому місця для їх встановлення розподілятимуть на аукціоні.

На Львівщині є агропідприємства не гірші, ніж західні.

Національна комісія, що здійснює регулювання на ринках фінансових послуг дозволила кіпрській компанії Bailican Limited купити майже 100% страхових компаній групи «ТАС» Сергія Тігіпка.

Державна фіскальна служба (ДФС) України є лідером серед відомств за кількістю скарг, що надходять від представників бізнесу на «гарячу лінію» на неправомірні дії контролюючих органів, констатував прем'єр-міністр Володимир Гройсман.