Бізнес

Служба безпеки України повідомила про викриття відомого виробника одягу Gloria Jeans на фінансуванні терористичної організації «ЛНР».

У середу, 8 листопада, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив введення з 1 січня 2018 року механізму оплати субсидій «живими» грошима за фактично спожиті послуги.

26 та 27 жовтня у Львові триватиме традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч форум відбудеться вже всімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Чиновникам, які вимагатимуть документи з відбитком печатки, загрожує штраф.

Власник швейцарської компанії Proton Energy Group S.A., яка викупила активи російської «Роснефти» в Україні, Нісан Моісеєв був помічений у компанії Віктора Медведчука.

Компанія «Воля» заявляє, що не веде бізнесу в окупованому Криму.

Сторони обговорили встановлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Японією.

Адміністрація президента США Дональда Трампа зацікавлена в посиленні присутності американського бізнесу в Україні.

Програма націлена сприяти зростанню капітальних інвестицій в економіку України, підвищенню капіталізації самої економіки і розширення імпортного заміщення.

Підприємець, який має ресторан у центрі Львова, каже, що у нього намагаються відібрати бізнес…

Київський бізнес співмешканки втікача президента України Віктора Януковича Любові Полежай перейшов до рук трьох донетчанок.

Українські блогери розповіли «ВЗ», як заробляти на бажанні людей хвалитися своїм життям та заглядати у чуже.

Уряду потрібно значно покращити систему корпоративного управління і відповідна робоча група вже працює над покращенням механізмів і зміною системи приватизації в Україні. Про це у четвер, 16 березня, під час щорічної інвестиційної конференції у Києві, сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зокрема йдеться про нормативно-правові акти, що заважали веденню бізнесу.

У середу, 22 лютого, Верховна Рада підтримала законопроект № 0130 про ратифікацію угоди між Україною та Євросоюзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME).