Бізнес

Чиновникам, які вимагатимуть документи з відбитком печатки, загрожує штраф.

Власник швейцарської компанії Proton Energy Group S.A., яка викупила активи російської «Роснефти» в Україні, Нісан Моісеєв був помічений у компанії Віктора Медведчука.

Компанія «Воля» заявляє, що не веде бізнесу в окупованому Криму.

Сторони обговорили встановлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Японією.

Адміністрація президента США Дональда Трампа зацікавлена в посиленні присутності американського бізнесу в Україні.

Програма націлена сприяти зростанню капітальних інвестицій в економіку України, підвищенню капіталізації самої економіки і розширення імпортного заміщення.

Підприємець, який має ресторан у центрі Львова, каже, що у нього намагаються відібрати бізнес…

Київський бізнес співмешканки втікача президента України Віктора Януковича Любові Полежай перейшов до рук трьох донетчанок.

Українські блогери розповіли «ВЗ», як заробляти на бажанні людей хвалитися своїм життям та заглядати у чуже.

Уряду потрібно значно покращити систему корпоративного управління і відповідна робоча група вже працює над покращенням механізмів і зміною системи приватизації в Україні. Про це у четвер, 16 березня, під час щорічної інвестиційної конференції у Києві, сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зокрема йдеться про нормативно-правові акти, що заважали веденню бізнесу.

У середу, 22 лютого, Верховна Рада підтримала законопроект № 0130 про ратифікацію угоди між Україною та Євросоюзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME).

Профспілки вважають, що представники бізнесу просто хочуть зекономити, отримавши дешеву робочу силу.

Прем'єр-міністр закликав владу на місцях сприяти розвитку підприємництва й активно боротися з тими, хто заважає інвесторам і бізнесменам.

Президент України Петро Порошенко схвалив продовження мораторію на перевірки бізнесу до 31 грудня 2017 року зі встановленням повного обмеження на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (крім проведення планових заходів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України в частині перевірки безпечності та якості харчових продуктів).