Бюджет

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Цього року для Львівщини придбають 2 нові автомобілі швидкої медичної допомоги класу В, до кінця листопада відремонтують ще 45 авто.

Рада нацбезпеки і оборони вирішила збільшити видатки на оборону на 9 млрд грн.

За перші чотири місяці 2017 року місцеві бюджети зросли на 14,5 млрд гривень.

Фонд Катерини Тихонової, яку ЗМІ вважають дочкою президента РФ Володимира Путіна, в 2016 році зріс у півтора рази і склав більше 600 млн рублів.

Після кількох тижнів політичних переговорів та досягнення компромісів Сенат США затвердив більшістю голосів консолідований проект державного бюджету в загальному розмірі $1,1 трлн на 2017 фінансовий рік, який завершується 30 вересня.

Консолідований закон про бюджетні асигнування США на 2017 фінансовий рік, представлений у Конгресі, передбачає виділення не менше $560,5 млн на підтримку України.

Конгрес США представив Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше $560 млн.

Сьогодні, 3 квітня, відбулись громадські слухання щодо виконання обласного бюджету за 2016 рік. Про успішність виконання дохідної частини розповів під час звіту директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

ержавний бюджет в січні-березні отримав 179,933 млрд гривень доходів, що на 13,8% більше бюджетного розпису.

Від оборудки державний бюджет щомісяця втрачав понад 13 мільйонів гривень.

31 березня у Львові призупиняють опалювальний сезон. Теплопостачання отримуватимуть лише при потребі бюджетні установи. Таке рішення було прийнято через підвищення температури зовнішнього повітря та для економії енергоносіїв, повідомляє ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Депутати Верховної Ради прийняла за основу і в цілому урядовий Закон про зміни до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування.

Росія урізала фінансування Криму на 1,5 млрд руб.

Найбільше скорочення фінансів торкнеться Агентства з охорони навколишнього середовища та Державного департаменту США.