Бюджет

Документ відправлять на підпис Трампу.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було розглянуто питання формування бюджету міста Львова на 2018 рік.

Президент Петро Порошенко наполягає, що на оборону України наступного року має піти понад 5% ВВП.

Як депутати і чиновники «освоюють» бюджетні гроші.

У державний бюджет на 2018 рік наш “оптимістичний” уряд заклав курс — 30,1 грн. за один долар. Щойно ця інформація з’явилася у публічному доступі, як долар повільно, але впевнено, почав рости.

Проект держбюджету на 2018 рік містить видатки на Міністерство внутрішніх справ України в сумі 63 млрд 919 млн 129,1 тис. грн.

Уряд затвердив проект бюджету на 2018 рік і віддав на розгляд в парламент.

Міністерство фінансів внесло до Кабінету Міністрів бюджет на наступний рік

У проекті держбюджету-2018 буде закладена нова формула розподілу освітньої субвенції і нові методи фінансування первинної медичної допомоги.

За січень-липень 2017 року великі платники податків забезпечили надходження до загального фонду державного бюджету майже 142,5 млрд грн, що на 20% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Міністерство освіти і науки України пропонує Кабінету міністрів України передбачити в проекті державного бюджету на 2018 рік на реформу шкіл 1,848 млрд грн.

Генеральна прокуратура виявила, що на кінець 2016 року дебіторська заборгованість підприємств-постачальників перед Міноборони збільшилася втричі — на 2,4 млрд гривень і досягла, таким чином, рекордної суми — понад 6,1 млрд гривень.

«Конфіскат» Януковича розділили по-попандопульськи.

За протоколами Національного агентства з питань запобігання корупції та рішеннями судів до державного бюджету з політичних партій має бути стягнено майже 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік».