Будівництво

Гірське управління німецького міста Штральзунд ухвалило рішення дозволити будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Його будівельна компанія зведе на Сихові 90-метровий хмарочос. Мешканці проти, вимагають соціальної інфраструктури.

Україна подасть до суду на Російську Федерацію через екологічну шкоду від будівництва Керченського мосту.

Дарина Шуплат, 71-річна мешканка села Гаї, завершує будівництво будинку на березі водойми Задорожнє в Миколаївському районі. Будинок звели дуже швидко – лише у серпні минулого року Шуплат отримала у подарунок дві ділянки загальною площею майже півгектара, на яких розташовано будинок.

Кабінет міністрів заклав у проект державного бюджету на 2018 рік 40 мільярдів гривень на українські дороги

Проект з будівництва газопроводу суперечить фундаментальним цінностям ЄС і буде мати катастрофічні наслідки.

Міністр оборони України Степан Полторак затвердив план фінансування будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників.

Львівська мерія звинувачує у захопленні землі підприємця Олега Баляша. Він «відхрещується».

Виконавчий комітет Львівської міськради затвердив Службі безпеки України містобудівні умови та обмеження на будівництво 10-поверхового будинку на вул. На Нивах, 11. Таке рішення виконком ЛМР прийняв під час засідання 28 липня.

Американська влада усно схвалили будівництво підземної вакуумної транспортної системи Hyperloop по маршруту від Нью-Йорка до Вашингтона через Філадельфію і Балтімор.

У Києві планують побудувати п'яту лінію метро, ​​яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу.

У середу, 28 червня, на вул. Кульпарківській, 230а, впав будівельний кран. Про це повідомляють у групі Варта1, де також опблікували фото з місця події.

Депутати Львівської міськради погодили викуп скандальної недобудови в історичному центрі.

Заступник голови КМДА Микола Поворозник підписав Меморандум про співпрацю щодо проекту будівництва четвертої лінії метро в м. Києві з Китайським консорціумом.

Є ідея звести церкву… Місцеві погрожують акціями протесту.