Будівництво

У Києві планують побудувати п'яту лінію метро, ​​яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу.

У середу, 28 червня, на вул. Кульпарківській, 230а, впав будівельний кран. Про це повідомляють у групі Варта1, де також опблікували фото з місця події.

Депутати Львівської міськради погодили викуп скандальної недобудови в історичному центрі.

Заступник голови КМДА Микола Поворозник підписав Меморандум про співпрацю щодо проекту будівництва четвертої лінії метро в м. Києві з Китайським консорціумом.

Є ідея звести церкву… Місцеві погрожують акціями протесту.

Тендер на будівництво Північного об’їзду Львова можуть оголосити у другому півріччі 2017 року.

Мешканців запрошують на громадське слухання.

На будівництві у Львові загинув будівельник.

15 мільярдів гривень, що виділять на ремонт та будівництво доріг за рахунок реструктуризації облігацій внутрішнього державного займу у портфелі НБУ, можуть надійти уже за кілька тижнів після аудиту документів, необхідних для здійснення репрофайлінгу.

Незважаючи на заборону Львівського обласного господарського суду щодо припинення будівництва на «Знесінні» готельного комплексу, на території парку на вул. Довбуша, 15, таки тривають  роботи.

Орієнтовна вартість будівництва газопроводу «Германовіце-Страхоціна» — 288 млн злотих ($72 млн).

Окружний адміністративний суд міста Києва розпочав розгляд позову мешканців столичної Оболоні до департаменту містобудування та архітектури КМДА щодо скандального будівництва торгово-розважального комплексу над станцією метро «Героїв Дніпра».

Міська рада судиться з інвестором за скасування договору оренди ділянки. Перші два суди — не на користь мерії.

Муніципалітет Єрусалима буде будувати на спірних територіях у східній частині міста. Такі дії суперечать резолюції Ради Безпеки ООН.

Протягом 2016 року Державна архітектурно-будівельна інспекція не видала жодного дозволу для початку будівництва на тимчасово окупованих територіях України.