Безвіз

Київ виконав усі критерії Євросоюзу і українці мають отримати право на безвізові поїздки в країни ЄС.

У представництві ЄС в Україні не можуть назвати конкретну дату узгодження безвіза для України, але сподіваються, що це станеться протягом наступних декількох місяців.

Комітет громадянських свобод Європейського парламенту одноголосно підтримав візову лібералізацію для Грузії.

У ЄС роблять прогнози, що Україна отримає безвізовий режим пізніше, ніж Грузія.

Механізм зупинення безвізового режиму Євросоюз зможе затвердити в січні 2017 року.

В апараті президента Шульца пояснили, що таке рішення ухвалили, щоби не створювати «некоректні негативні очікування».

Україна та Сент-Кіттс і Невіс уклали відповідну угоду у вересні.

13 грудня Рада Євросоюзу та Європарламент, погодили лібералізацію візового режиму з Грузією, повідомила доповідачка про безвізовий режим для України та Грузії у Європарламенті Марія Габріель у Twitter.

Сьогодні, коли Україна залишається останнім форпостом експансії тоталітарного російського режиму, ЄС безсоромно гальмує безвіз і повну ратифікацію Угоди про асоціацію.

У вівторок, 29 листопада, керівні інституції обговорять новий механізм призупинення безвізових режимів, від чого залежить скасування візових вимог для українських громадян.

Україна може схилити Євросоюз до безвізу, запропонувавши прихисток мігрантам і співпрацю у розслідуванні міжнародних злочинів.

Рада Євросоюзу ухвалила рішення про початок міжінституційних переговорів із Європарламентом щодо завершення процесу скасування візових вимог для українських громадян.

У четвер Рада Євросоюзу розгляне питання початку переговорів між Європарламентом та Єврокомісією про завершення процесу ухвалення рішення щодо відміни візових вимог для українців.

Лідери більшості парламентських фракцій підписали проект звернення до Європарламенту і Ради ЄС про надання Україні безвізового режиму.

Крім цього, міністри підтримали можливість відкриття візового діалогу з Вірменією.