Безвіз

За час дії безвізового режиму кордон з ЄС перетнуло понад 120 тис. українців, а відмовили у в'їзді до країн Євросоюзу за цей період 51 особі.

Понад 100 тисяч українців скористалися правом безвізового в'їзду на територію Європейського Союзу з 11 червня цього року.

Який наступний пункт призначення на нашому європейському шляху? Як би українці не хотіли, аби таким дороговказом було повноправне членство в ЄС, найближчими роками цього не буде. І навіть найближчими десятиліттями… Якщо не членство, то, можливо, нова, суттєво посилена Угода про асоціацію? І цього наразі у порядку денному немає. У ЄС переконані, що вже ратифікований текст Угоди має достатній потенціал, і справа лише за тим, аби Україна його використала.

За перший місяць дії безвізового режиму між Україною та ЄС понад 95 тисяч українців перетнули кордон з Євросоюзом без віз.

Після введення безвізового режиму з ЄС найбільшим попитом серед українців користувалися такі напрямки для авіаперельотів, як Барселона, Рим і Париж.

Від початку запровадження безвізових поїздок для громадян України станом на 25 червня 45 тисяч українців перетинали кордон з ЄС, маючи тільки біометричний паспорт.

Автобусна компанія Ecolines перепросила за свого співробітника, який відмовив у перевезенні на рейсі до Болгарії чотирьом українцям, що планували скористатися безвізовим режимом.

У в'їзді до Євросоюзу відмовили 33 українцям.

Як журналіст «ВЗ» спробувала виробити біометричний закордонний паспорт.

Безвізовий режим з ЄС є неважливим або маловажливим для понад половини українців.

Від початку запровадження безвізового режиму станом на ранок 19 червня кордон з країнами Європейського союзу перетнуло більше півмільйона громадян України.

Президент Петро Порошенко нагородив екс-прем’єра Арсенія Яценюка за безвіз, зміцнення міжнародного авторитету та внесок у євроінтеграцію України.

Від початку запровадження безвізового режиму з ЄС майже 13 тисяч українців перетнули кордон без візи у паспорті.

Уряд Японії почав працювати над запровадженням безвізового режиму з Україною.

З початку дії безвізового режиму кордони країн ЄС перетнули 195 тис. громадян України, з них майже 4,5 тис — в рамках безвізового режиму.