Безвіз

Державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити в Лондоні питання про пом’якшення візового режиму для громадян України.

За три місяці дії безвізового режиму у в'їзді до Європейського союзу відмовили 61 українцю.

Європейська комісія проведе оцінку виконання Україною безвізового режиму з Євросоюзом до кінця цього року.

Вступ до ЄС і НАТО — набагато амбітніше завдання, ніж безвізовий режим. Але це аж ніяк не означає, що це завдання — не до виконання.

Українці замовили Держпідприємству «Поліграфічний комбінат „Україна“ по виготовленню цінних паперів» виготовлення понад 1 млн біометричних паспортів з 11 червня

200 тисяч українців скористалися безвізовим режимом з Європейським союзом від початку його дії.

З 28 березня 2017 року безвізовим режимом з Євросоюзом скористалися 55 тисяч громадян Грузії, з яких в законні терміни до Грузії на даному етапі не повернулися 3000 чоловік.

За час дії безвізового режиму кордон з ЄС перетнуло понад 120 тис. українців, а відмовили у в'їзді до країн Євросоюзу за цей період 51 особі.

Понад 100 тисяч українців скористалися правом безвізового в'їзду на територію Європейського Союзу з 11 червня цього року.

Який наступний пункт призначення на нашому європейському шляху? Як би українці не хотіли, аби таким дороговказом було повноправне членство в ЄС, найближчими роками цього не буде. І навіть найближчими десятиліттями… Якщо не членство, то, можливо, нова, суттєво посилена Угода про асоціацію? І цього наразі у порядку денному немає. У ЄС переконані, що вже ратифікований текст Угоди має достатній потенціал, і справа лише за тим, аби Україна його використала.

За перший місяць дії безвізового режиму між Україною та ЄС понад 95 тисяч українців перетнули кордон з Євросоюзом без віз.

Після введення безвізового режиму з ЄС найбільшим попитом серед українців користувалися такі напрямки для авіаперельотів, як Барселона, Рим і Париж.

Від початку запровадження безвізових поїздок для громадян України станом на 25 червня 45 тисяч українців перетинали кордон з ЄС, маючи тільки біометричний паспорт.

Автобусна компанія Ecolines перепросила за свого співробітника, який відмовив у перевезенні на рейсі до Болгарії чотирьом українцям, що планували скористатися безвізовим режимом.

У в'їзді до Євросоюзу відмовили 33 українцям.