Безвіз

Очікується, що засідання Комітету розпочнеться о 10 годині ранку середи, 26 квітня.

Дипломат також зазначив, що китайська сторона вітає рішення ЄС щодо безвізового режиму для українців.

Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко запевняє, що після введення безвізового режиму з ЄС не потрібно буде показувати додаткових документів на кордоні.

Зі слів Чавушоглу, тоді Анкара буде вирішувати, як діяти далі.

Після введення Європейським Союзом безвізового режиму, громадяни України зможуть відвідувати без віз 30 країн, які входять до Шенгенського простору.

Геополітичні та більш приземлені результати надання нашим громадянам права вільно в’їжджати в Євросоюз.

Позитивне голосування Європарламенту за надання українцям права здійснювати поїздки до Шенгенської зони без віз засвідчило віру ЄС в Україну.

Жителі окупованого Криму зможуть поїхати до ЄС без віз тільки з біометричними паспортом України — ЄС.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін упевнений, що процес візової лібералізації між Україною та Європейським Союзом займе близько двох місяців.

Широка підтримка у Європарламенті рішення про запровадження безвізового режиму з Україною є визнанням прогресу держави в імплементації масштабних реформ.

Україна впритул наблизилася до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Очікується, що в середині червня 2017 року українці нарешті отримають омріяний “безвіз”.

Відомий український політичний аналітик Тарас Чорновіл на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що, як і очікувалося, після прийняття Європарламентом рішення про погодження «безвізу» для України уже рвонуло з «інформаційно-каналізаційної труби», яка веде з Росії.

У вересні 2013 громадська організація Третя українська республіка оголосила початок акції « Я обираю ЄС».

За процедурою, далі це рішення має затвердити Рада Євросоюзу.

Україна заслуговує на справедливе рішення Європейського Союзу про надання нашій країні безвізового режиму.