Арешт

Згідно з рішенням суду, лідери організацій, яких підозрюють у причетності до закликів до бунту, будуть під вартою на час розслідування і не зможуть вийти під заставу.

Майно та банківські рахунки колишнього секретаря РНБО, екс-голови Адміністрації президента Андрія Клюєва та його брата Сергія арештували у рамках кримінальних проваджень, які розслідує ГПУ як в Україні, так і за кордоном, повідомляє УНН з посиланням на ГПУ у неділю, 8 жовтня.

Суддя Симонівського суду Москви Хизир Муссакаєв заарештував російського опозиційного політика Олексія Навального на 20 діб за повторне порушення порядку проведення масових акцій.

В Апеляційному суді вирішили, що соратнику Януковича не місце у СІЗО.

Суд у Києві посадив під варту на 40 днів журналіста з Узбекистану Нарзулло Охунжонова, який шукає політичного притулку.

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу адвоката екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича та скасував рішення Печерського райсуду Києва про обрання йому запобіжного заходу у вигляді арешту на два місяці.

Московський суд в понеділок продовжив арешт незаконно утримуваному у російському СІЗО журналісту Роману Сущенку.

Засідання Мосміськсуду про продовження арешту незаконно утримуваного у Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка відбудеться у понеділок, 25 вересня.

Апеляційний суд Києва 27 вересня розгляне скаргу адвоката екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича на рішення Печерського райсуду Києва про його арешт на два місяці.

Старобільський райсуд Луганської області продовжив термін тримання під вартою екс-голови парламентської фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова на 60 днів.

Син екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича, арештованого напередодні, Максим Лавринович звернувся до Президента України Петра Порошенка.

Розгляд клопотання призначили на 14 вересня о 17:00 у приміщенні Печерського районного суду.

Прокуратура розслідує справу про розкрадання рефінансування.

Станом на серпень цього року 115 громадян України арештовані та засуджені в Греції за обвинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів.

У Вислобоках на Львівщині арештували будинок інспекторки ДФС, яку затримали на хабарі у 100 тис. грн