Арешт

Рустема Османова привезли до місцевого «райвідділку внутрішніх справ», також у понеділок щодо нього має відбутися суд.

Матіас Мессі, старший брат одного з найкращих футболістів світу Лео Мессі, був заарештований в Аргентині.

Турецьку професорку Нуріє Гюльмен звільнили з-під варти після майже девяти місяців голодування, яке вона оголосила через звільнення з посади і ув’язнення.

У Туреччині видали ордери на арешт 360 осіб за підозрою у зв'язках з проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Анкара вважає організатором держперевороту.

Як зазначає генеральний прокурор Юрій Луценко, узятий під варту керівник правої молодіжної спільноти міста Одеса Сергій Стерненко неодноразово організовував протестні акції із застосуванням насилля.

Колишньому керівнику фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександру Єфремову продовжили арешт на 60 діб.

У рамках спецоперації, яка проходить на Закарпатті, правоохоронці затримали екс-керівника управління Держгеокадастру у Берегівському районі.

Під час протесту біля Національного собору у Вашингтоні заарештували представницю української діаспори Олексу Чопівську.

ДФС разом із НАБУ в результаті спільних дій наприкінці минулого тижня заарештували 450 мільйонів гривень, що належать двом десяткам одеських компаній-імпортерів, які контролює один із найвідоміших контрабандистів України.

Саакашвілі нагадав, що 7 листопада у народних депутатів почнеться пленарний тиждень, на якому можуть бути розглянуті необхідні учасникам акції законопроекти.

Згідно з рішенням суду, лідери організацій, яких підозрюють у причетності до закликів до бунту, будуть під вартою на час розслідування і не зможуть вийти під заставу.

Майно та банківські рахунки колишнього секретаря РНБО, екс-голови Адміністрації президента Андрія Клюєва та його брата Сергія арештували у рамках кримінальних проваджень, які розслідує ГПУ як в Україні, так і за кордоном, повідомляє УНН з посиланням на ГПУ у неділю, 8 жовтня.

Суддя Симонівського суду Москви Хизир Муссакаєв заарештував російського опозиційного політика Олексія Навального на 20 діб за повторне порушення порядку проведення масових акцій.

В Апеляційному суді вирішили, що соратнику Януковича не місце у СІЗО.

Суд у Києві посадив під варту на 40 днів журналіста з Узбекистану Нарзулло Охунжонова, який шукає політичного притулку.