Агресія

Приборкання «братнього народу» – лише проміжний етап на шляху до масштабніших планів Росії, каже політичний експерт Євген Магда

Кількість нападок в соціальних мережах, що розпалюють ворожнечу, зросла в багато разів.

Президент Петро Порошенко упевнений, що європейські партнери готові продовжити санкції щодо Росії, якщо та не припинить бойові дії на Донбасі.

З початк

у 2017 року вже чотири з половиною тисячі українців висловили бажання захищати Батьківщину і вступили на службу за контрактом до ЗСУ.

«Ми – єдина країна, яка зупинила російську армію", – наголосив Яценюк.

Кислиця зазначив, що Генеральна асамблея прийняла резолюцію із засудженням агресії й окупації Криму, однак спроби Ради безпеки зупинити воєнну агресію були блоковані тим самим постійним членом.

Відомий український співак Олександр Пономарьов закликав Росію зменшити свою агресію.

Сьогодні під час розгляду на Комітеті Парламентської асамблеї НАТО резолюції «Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування» беззаперечно було визнано агресію Росії проти України головним фактором дестабілізації безпекової ситуації в світі.

Східна політика Польщі повинна бути обережною, оскільки Росія ставить під сумнів існуючий міжнародний лад і вже продемонструвала свою агресивну сутність у Чечні, Грузії та Україні.

Північноатлантичний альянс діє у відповідь на військову агресію Росії проти України.

Росія продовжує використовувати усі заходи для того, аби зробити свою зовнішню політику більш агресивною.

У зверненні ситуація в Сирії порівнюється з російською агресією на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко в ході свого офіційного візиту до Норвегії провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном, у якій закликав державу та інші країни ЄС слідом за Норвегією офіційно визнати факт російської агресії.

Українські громадяни подали понад дві тисячі скарг до Європейського суду з прав людини через агресію Росії.

Під гаслом «Stop Putin's War In Ukraine» 14 жовтня у багатьох країнах Євросоюзу, а також у США, Китаї, Австралії та Україні пройдуть міжнародні громадські акції на підтримку України.