Агресія

Глава Литви Даля Грибаускайте закликала лідерів усього світу повернутися до Східної Європи, де Росія застосовує «методи шантажу, насмішок і агресії».

Українські дипломати та РНБО ведуть перемовини щодо консолідованої заяви стосовно злочинів Росії на території України

Спецпредставник США щодо України Курт Волкер вважає, що російська агресія є загрозою не лише для України, а й для всієї Європи.

Олександр Турчинов вважає, що українські парламентарі стали співучасниками кіберзлочинів проти власної країни.

Українці, які купують квитки на концерти російських зірок, що підтримують агресію Кремля проти інших країн, є зрадниками своєї Батьківщини.

Російсько-білоруські навчання «Захід-2017» у вересні можуть бути використані для нападу на Україну і країни, які мають спільний кордон з Росією.

США повинні розмістити більшу кількість військ у країнах Європи для стримування російської агресії.

Приборкання «братнього народу» – лише проміжний етап на шляху до масштабніших планів Росії, каже політичний експерт Євген Магда

Кількість нападок в соціальних мережах, що розпалюють ворожнечу, зросла в багато разів.

Президент Петро Порошенко упевнений, що європейські партнери готові продовжити санкції щодо Росії, якщо та не припинить бойові дії на Донбасі.

З початк

у 2017 року вже чотири з половиною тисячі українців висловили бажання захищати Батьківщину і вступили на службу за контрактом до ЗСУ.

«Ми – єдина країна, яка зупинила російську армію", – наголосив Яценюк.

Кислиця зазначив, що Генеральна асамблея прийняла резолюцію із засудженням агресії й окупації Криму, однак спроби Ради безпеки зупинити воєнну агресію були блоковані тим самим постійним членом.

Відомий український співак Олександр Пономарьов закликав Росію зменшити свою агресію.

Сьогодні під час розгляду на Комітеті Парламентської асамблеї НАТО резолюції «Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування» беззаперечно було визнано агресію Росії проти України головним фактором дестабілізації безпекової ситуації в світі.