Авто

Минулої доби в усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні АТО спостерігалося зменшення пасажиро-транспортного потоку.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

«Загалом у суботу в КПВВ було оформлено понад 26 тисяч осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів: «Майорське» – 6670 осіб та 925 транспортних засобів; «Мар’їнка» – 6660 осіб та 1355 транспортних засобів; «Новотроїцьке» – 5005  осіб та 1160 транспортних засобів; «Гнутове» – 2905 осіб та 850 транспортних засобів; «Станиця Луганська» – 4670 осіб», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 40/100; «Мар’їнка» –150/100; «Новотроїцьке» – 20/0; «Гнутове» – 20/20.

Джерело: Укрінформ

Іще в позаминулому столітті класик констатував: дороги і дурні – наші найбільші біди. Але нині ті наші співвітчизники, що відповідальні за стан автодоріг, — зовсім не дурні.

Верховна Рада встановила, що на перехрестях з круговим рухом пріоритет мають машини, що вже рухаються ними по колу.

У неділю, 2 квітня, на Волині затримали інспектора контрабандного відділу пункту пропуску «Ягодин», який їхав на автомобілі з реєстрацією в «ЛНР».

Під «білим будинком» та біля Ратуші Івано-Франківська збирали кошти на ремонт легендарного авто.

Сьогодні власники автомобілів з іноземною реєстрацією розпочали чергові акції на дорогах, які ведуть до пунктів пропуску «Порубне», що на кордоні з Румунією, та «Ужгород» – на кордоні зі Словаччиною.

Українці почали активно інвестувати в автомобілі. Ринок зростав протягом всього минулого року. За підсумками 2016-го продажі нових авто збільшилися на 40% до 65 тисяч машин.

Співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні виявили три автомобілі, які розшукували за базою даних Інтерополу.

На території Львова та області у 2016 році правоохоронці зафіксували 178 випадків незаконного заволодіння автомобілями.

Які найрозкішніші авто з являться 2017 року

Нацполіція уклала договір про закупівлю 635 автомобілів Mitsubishi на суму 959 441 686,65 гривень.

У чергах перед пунктами пропуску на кордоні України з Польщею у понеділок, 12 грудня, станом на 8.00 стоять 1130 автомобілів.

Дружині переможця першого сезону проекту «Голос країни» Івана Ганзери Ользі невідомі розбили авто.

Незабаром перед в’їздом до пункту пропуску «Краковець» планують-таки розпочати експеримент з розмежування автомобілів, щоб зменшити черги.

Як українці інспектували ринок вживаних автомобілів у столиці Німеччини.