Абітурієнти

Понад 1000 абітурієнтів з непідконтрольних частин Донецької та Луганської областей та близько 150 абітурієнтів з анексованого Криму зарахували до українських вищих навчальних закладів.

Попри додаткові конкурсні бали і підвищену стипендію, абітурієнти вперто не хочуть вступати на природничо-інженерні спеціальності.

Як Міносвіти псувало  нерви абітурієнтам і працівникам приймальних комісій

Вступна кампанія-2017 в Україні триватиме до 26 липня.

У зв'язку з помилками і помилками в Єдиній державній електронній базі з питань освіти МОН може продовжити для абітурієнтів терміни подачі заяв.

В Україні триває подача абітурієнтами електронних заяв для вступу до вищих навчальних закладів.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося більш як 240 тисяч осіб.

У 2016 році Львівська область посіла друге місце серед областей із найвищим прохідним балом абітурієнтів.

Міністерство освіти і науки України не рекомендує абітурієнтам погоджуватися на зарахування на контрактну форму навчання у вищих навчальних закладах раніше ніж 1 серпня, коли закінчиться зарахування на бюджет.

У Міністерстві освіти і науки України заявляють, що станом на 27 липня заяви на вступ до вишів подали понад 574 тисячі абітурієнтів.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич наполягає, щоб абітурієнти перевірити статус своїх електронних заяв до вищих навчальних закладів.

Міністерство освіти та науки радить абітурієнтам, які подають заяви на вступ до вишів на місця держзамовлення, перевірити, чи допущені їхні заяви до конкурсу.

Станом на ранок 19 липня 372 тис. абітурієнтів подали 1 млн 148,5 тис. заяв. Таким чином, лише за вчорашній день 59,5 тис. абітурієнтів встигли подати 192,4 тис. заяв.

Львівський національний університет ім. І. Франка лідирує в Україні за кількістю поданих заяв на вступ серед абітурієнтів станом на вечір 15 липня.

У перший день вступної кампанії абітурієнти подали 99 тис. 937 заяв в електронному та паперовому вигляді.