Японія

Сіндзо Абе закликав президента РФ подолати всі труднощі, аби укласти мирний договір між двома країнами за підсумками Другої світової війни.

Японія виділила Україні 1,86 мільярда доларів з березня 2014 року в рамках різних проектів.

Японія готується ввести додаткові санкції проти Північної Кореї через розробку країною ядерних програм.

Японські фахівці вперше провели успішне випробування нової установки для вироблення електроенергії за рахунок океанічних течій.

Новий склад кабінету міністрів буде оголошений 3 серпня.

Під час саміту G20 дружина прем'єр-міністра Японії Акіе Абе, наголосила, що не знає англійської, не побажавши таким чином спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом на спільному обіді американського та японського лідерів.

В Японії 23 тисячам осіб рекомендували евакуюватися через зливи У Японії тайфун «Нанмадол» обрушився на місто Нагасакі на острові Кюсю, через нього скасовано 43 авіарейси. Про це повідомляє телекомпанія NHK.

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе обіцяв прискорити процес підготовки до підписання договору про вільну торгівлю з країнами Євросоюзу.

Надходять повідомлення про відключення електроенергії, обваленнях дахів у житлових будинках, наразі відомо про одного постраждалого.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець повідомив, що Японія виділила 4 млн доларів (400 млн єн) на розвиток суспільного мовлення. Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики.

Уряд Японії почав працювати над запровадженням безвізового режиму з Україною.

Зречення від престолу має відбутися протягом трьох років, відколи законопроект стане законом.

Сторони обговорили встановлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Японією.

Влада Японії та США готові до конкретних заходів з метою стримування агресії Північної Кореї.

Японська поліція затримала 67-річного лівого екстреміста Масаакі Осаку, якого розшукували близько 45 років за підозрою у вбивстві правоохоронця.