Японія

США вважають денуклеаризацію Корейського півострова своєю метою, однак не виключений варіант появи ядерної зброї в Японії та Південній Кореї для стримування КНДР.

З початком російської агресії Японія безперервно підтримує Україну з метою відновлення і здобуття нею економічної стабільності.

Вертоліт рятувальної служби Японії зазнав аварії в префектурі Нагано.

Уряд Японії надіслав російській стороні протест у зв'язку з присвоєнням імен п'яти безіменним островам Курильської гряди.

Президент США Дональд Трамп висловлює підтримку зусиллям Японії щодо вирішення територіальної суперечки з Китаєм щодо островів у Південно-Китайському морі.

Японія передасть свій досвід інформування в надзвичайних ситуаціях Суспільному мовнику України.

Японія підняла по тривозі свої винищувачі у відповідь на наближення до кордонів країни трьох російських бомбардувальників.

В Японії в місті Оіта префектури Вакаяма сталася велика пожежа на нафтопереробному заводі.

Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу на суму $74,470 тисячі для українських гімнастів, що дозволить їм підготуватися до Олімпіади-2020.

Уряд Японії передав Центральному клінічному госпіталю Державної прикордонної служби України медичне обладнання загальною вартістю 22,5 млн грн.

Президент Петро Порошенко підписав Указ про відзначення Року Японії в Україні.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і президент Mitsubishi Motors Corporation Осами Месуко обговорили можливість зниження ціни на автомобілі «Mitsubishi Outlander PHEV».

Компанія Ferrari випустила ексклюзивний суперкар до 50-річчя виходу бренду на японський ринок.

Президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе домовилися про те, що дві країни вестимуть спільну економічну діяльність на Курильських островах.

Російська делегація прилетіла до Японії із запізненням.