Японія

Японська поліція затримала 67-річного лівого екстреміста Масаакі Осаку, якого розшукували близько 45 років за підозрою у вбивстві правоохоронця.

Японія заявила про рішучий протест через новий ракетний запуск КНДР та вимагає обговорити це питання на саміті країн «Великої сімки».

У середині червня документ має затвердити парламент.

Принцеса Мако, внучка імператора Японії, виходить заміж за колишнього однокурсника Кей Комура.

У Північній Кореї повідомили про випробування ракети середньої-дальності Hwasong-12.

Як сьогодні виглядає зона відчуження в Фукусімі

Японія активно допомагає Україні у питаннях відновлення Донбасу — обсяг наданої у період з квітня 2016 по травень 2017 року допомоги сягатиме 15 млн доларів.

США вважають денуклеаризацію Корейського півострова своєю метою, однак не виключений варіант появи ядерної зброї в Японії та Південній Кореї для стримування КНДР.

З початком російської агресії Японія безперервно підтримує Україну з метою відновлення і здобуття нею економічної стабільності.

Вертоліт рятувальної служби Японії зазнав аварії в префектурі Нагано.

Уряд Японії надіслав російській стороні протест у зв'язку з присвоєнням імен п'яти безіменним островам Курильської гряди.

Президент США Дональд Трамп висловлює підтримку зусиллям Японії щодо вирішення територіальної суперечки з Китаєм щодо островів у Південно-Китайському морі.

Японія передасть свій досвід інформування в надзвичайних ситуаціях Суспільному мовнику України.

Японія підняла по тривозі свої винищувачі у відповідь на наближення до кордонів країни трьох російських бомбардувальників.

В Японії в місті Оіта префектури Вакаяма сталася велика пожежа на нафтопереробному заводі.