Японія

Україна та Японія домовилися про заходи зі спрощення візових вимог для українців, які мають звичайні закордонні паспорти. Зміни набудуть чинності з 1 січня 2018 року. Про це інформує посольство Японії в Україні.

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе впав в яму з піском, граючи в гольф з Дональдом Трампом.

Президент Дональд Трамп заявив, що Японія зможе збивати північнокорейські ракети з військовим обладнанням, придбаним у США.

Телеведуча Катя Осадча показала фото, для якого позувала в 14 років, перебуваючи в Японії.

Потужний Тайфун Лан пронісся узбережжям Тихого океану центральної Японії вранці 23 жовтня. Внаслідок стихійного лиха загинуло п'ятеро людей.Про це повідомляє Kyodo News.

Сіндзо Абе закликав президента РФ подолати всі труднощі, аби укласти мирний договір між двома країнами за підсумками Другої світової війни.

Японія виділила Україні 1,86 мільярда доларів з березня 2014 року в рамках різних проектів.

Японія готується ввести додаткові санкції проти Північної Кореї через розробку країною ядерних програм.

Японські фахівці вперше провели успішне випробування нової установки для вироблення електроенергії за рахунок океанічних течій.

Новий склад кабінету міністрів буде оголошений 3 серпня.

Під час саміту G20 дружина прем'єр-міністра Японії Акіе Абе, наголосила, що не знає англійської, не побажавши таким чином спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом на спільному обіді американського та японського лідерів.

В Японії 23 тисячам осіб рекомендували евакуюватися через зливи У Японії тайфун «Нанмадол» обрушився на місто Нагасакі на острові Кюсю, через нього скасовано 43 авіарейси. Про це повідомляє телекомпанія NHK.

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе обіцяв прискорити процес підготовки до підписання договору про вільну торгівлю з країнами Євросоюзу.

Надходять повідомлення про відключення електроенергії, обваленнях дахів у житлових будинках, наразі відомо про одного постраждалого.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець повідомив, що Японія виділила 4 млн доларів (400 млн єн) на розвиток суспільного мовлення. Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики.