Японія

Під час саміту G20 дружина прем'єр-міністра Японії Акіе Абе, наголосила, що не знає англійської, не побажавши таким чином спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом на спільному обіді американського та японського лідерів.

В Японії 23 тисячам осіб рекомендували евакуюватися через зливи У Японії тайфун «Нанмадол» обрушився на місто Нагасакі на острові Кюсю, через нього скасовано 43 авіарейси. Про це повідомляє телекомпанія NHK.

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе обіцяв прискорити процес підготовки до підписання договору про вільну торгівлю з країнами Євросоюзу.

Надходять повідомлення про відключення електроенергії, обваленнях дахів у житлових будинках, наразі відомо про одного постраждалого.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець повідомив, що Японія виділила 4 млн доларів (400 млн єн) на розвиток суспільного мовлення. Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики.

Уряд Японії почав працювати над запровадженням безвізового режиму з Україною.

Зречення від престолу має відбутися протягом трьох років, відколи законопроект стане законом.

Сторони обговорили встановлення прямого авіаційного сполучення між Україною та Японією.

Влада Японії та США готові до конкретних заходів з метою стримування агресії Північної Кореї.

Японська поліція затримала 67-річного лівого екстреміста Масаакі Осаку, якого розшукували близько 45 років за підозрою у вбивстві правоохоронця.

Японія заявила про рішучий протест через новий ракетний запуск КНДР та вимагає обговорити це питання на саміті країн «Великої сімки».

У середині червня документ має затвердити парламент.

Принцеса Мако, внучка імператора Японії, виходить заміж за колишнього однокурсника Кей Комура.

У Північній Кореї повідомили про випробування ракети середньої-дальності Hwasong-12.

Як сьогодні виглядає зона відчуження в Фукусімі