Янукович

Печерський райсуд Києва дозволив Головній військовій прокуратурі проведення стосовно колишнього президента Віктора Януковича заочного розслідування у справі про держзраду.

Генпрокурор України Юрій Луценко оприлюднив офіційний лист від секретаріату ООН, в якому екс-президент Віктор Янукович просить ввести війська Росії на територію України.

Чорногорія офіційно заперечила бізнес-оборудки в цій країні сина колишнього президента України Олександра Януковича, що є в переліку санкцій Європейського союзу, як то напередодні стверджувала бульварна преса в сусідній Сербії.

Печерський райсуд оголосив перерву на невизначений термін у розгляді клопотання слідчого військової прокуратури про заочне досудове розслідування щодо колишнього президента Віктора Януковича.

Печерський районний суд Києва відмовив адвокатам у відводі слідчого судді, яка розглядає клопотання Генеральної прокуратури про можливість заочного засудження колишнього президента України Віктора Януковича.

Печерський районний суд міста Києва дав дозвіл на затримання колишнього президента Віктора Януковича.

За президентства Віктора Януковича з України було виведено від 30 до 40 мільярдів доларів, проте й досі жодна копійка з цих активів не повернута до держбюджету.

Україна може розраховувати на повернення з Латвії як мінімум 50% активів президента-втікача Віктора Януковича.

Президент-втікач Віктор Янукович може жити в Сочі.

Кому зіграв на руку допит «легітимного», і чому після озвучених на суді заяв занервував Сергій Льовочкін?

Якщо він не з'явиться, це стане передумовою для заочного засудження колишнього президента.

Екс-президент України Віктор Янукович під час відеодопиту збрехав про те, що не спілкувався телефоном у день розстрілів на Майдані з лідером «Українського вибору» Віктором Медведчуком.

Допит Януковича у справі «беркутівців» підтвердив: Кремль використовує «легітимного» для розхитування ситуації в Україні зсередини.

Сьогодні о 13.00 Святошинський районний суд Києва проведе відеодопит екс-президента України Віктора Януковича у справі Майдану.

Захист екс-президента Віктора Януковича має намір вимагати проведення очної ставки з президентом України Петром Порошенком.