Янукович

З відповідним клопотаннями звернувся Слідчий комітет РФ.

Сотні народів світу взагалі не мають свого куточка на планеті. Тож унікальність українців у тому, що у них є держава, яка володіє величезним потенціалом.

Адвокат екс-президента України Віталій Сердюк заявив, що призначення державного захисника у справі про держраду є незаконним.

Захист екс-президента України Віктора Януковича протягом місяця подасть скаргу про порушення права на доступ до правосуддя і на захист до Європейського суду з прав людини.

Оболонський райсуд Києва продовжив розгляд по суті кримінального провадження стосовно екс-президента Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді.

Про це повідомив головуючий в колегії суддя Владислав Дев'ятко, передають Українські Новини.

Перед початком судового засідання адвокат Януковича Віталій Мешечек повідомив журналістам, що він підготував низку клопотань, які будуть озвучені в ході судового засідання.

Джререло: Українська правда

Оболонський райсуд переніс на 3 серпня засідання у справі за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді, щоб новий адвокат Янукович Віталій Мешечек зміг ознайомитися з матеріалами справи.

Відповідне рішення було прийняте під час засідання РНБО.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Києві призначив адвоката Віталія Мешечека для захисту екс-президента України Віктора Януковича.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що відмова екс-президента Віктора Януковича від участі у судовому процесі щодо його імовірної держзради була очікуваною.

Колишній президент України подав у ГПУ заяву про «державний переворот»

Оболонський районний суд Києва 6 липня продовжить розгляд по суті справи за обвинуваченням Віктора Януковича у державній зраді. Про це нагадала у Facebook речниця генерального прокурора України Лариса Сарган.

Екс-президент України Віктор Янукович звернувся до Печерського райсуду Києва з позовом до АТ «Ощадбанк» про захист ділової репутації.

Януковичу і компанії висунули нову підозру в організації теракту й убивств на Майдані.

Оболонський районний суд Києва продовжить розгляд судового засідання про державну зраду екс-президента Віктора Януковича 6 липня.

Прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича у пособництві російській владі в анексії Криму та веденні агресивних воєнних дій на території України.