Янукович

Генеральна прокуратура викликала на допит 17 листопада екс-президента Віктора Януковича, екс-прем'єр-міністра Миколу Азарова та його сина Олександра.

Російський губернатор встановив у своїй резиденції золотий унітаз за 8 млн рублів.

Чи стануть його свідчення в рамках «російського» розслідування «пападопулосом» для Трампа?

Та додав, що досі не отримував жодної інформації щодо суті звинувачень на свою адресу.

Користувачі мережі пригадали екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі, котрий вважає себе полум'яним революціонером і борцем із «баригами», близькі стосунки з Віктором Януковичем, якого звинувачують у державній зраді і пособництві ведення війни проти України.

Адвокат прибув у четвер до суду.

В МВС Росії продовжили право на тимчасовий притулок для екс-президента України Віктора Януковича до 26 жовтня 2018 року.

Представники «Національного корпусу», «Свободи» та «Правого сектору» заявили, що взяли будівлю вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі у Києві під свій контроль.

Адвокат, наданий екс-президенту Віктору Януковичу державою, Максим Герасько каже, що не застав свого клієнта в Ростові-на-Дону за адресою, наданою стороною захисту раніше.

Брати Калюжні вели облік двох млрд. тіньових «баксів» команди Януковича.

Відтоді, як в Україні набрав чинності закон про спецконфіскацію, з рахунків екс-президента Віктора Януковича і його оточення конфіскували 1,7 млрд доларів США — 1,5 млрд доларів раніше і 200 млн доларів днями.

Суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича продовжиться о 10 ранку 28 вересня.

Державний «Ощадбанк» повинен показати суму грошових коштів екс-президента Віктора Януковича, що зберігається на рахунках банку.

Прокуратура виступала проти оголошення перерви в засіданні.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що 22 вересня вступило рішення суду про спецконфіскацію 200 мільйонів доларів банківських активів із оточення колишнього президента Віктора Януковича.