Янукович

Адвокат Максим Герасько заявив, що не мав достатню кількість часу для ознайомлення з матеріалами справи.

Екс-президенту Віктору Януковичу та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу повідомили про підозру у захопленні влади.

Генпрокуратура Швейцарії знає про інформацію, озвучену генпрокурором України Юрієм Луценком щодо виявленої банківської комірки із «великою кількістю золота».

Прес-служба МВС РФ заявила, що в будинку прийомів «Русичі» в підмосковній Баковці ніхто не проживав і не проживає, будівля використовується для прийому і обслуговування делегацій.

Президент-утікач Віктор Янукович живе на державній дачі в підмосковній Баковці по вулиці Паркова алея, 11.

Максим Герасько розповів, що сформує власну позицію у справі після вивчення матеріалів.

Сторона обвинувачення вважає, що дії захисту екс-президента Віктора Януковича направлені на зрив процесу та його затягування.

Під заявою-зверненням Віктора Януковича до президента РФ Володимира Путіна про введення військ в Україну був підпис колишнього українського президента, і саме цим документом РФ намагалася в ООН виправдати свою інтервенцію.

Колишній екс-президент-утікач Віктор Янукович утік із Києва, не підписавши угоди 22 лютого 2014 року з об'єднаною опозицією.

Сторона обвинувачення у справі про державну зраду екс-президента наполягла на допиті дипломата Юрія Сергеєва у якості свідка

Оболонський районний суд Києва продовжить розглядати справу за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді 15 серпня о 14:00.

У справі почали представляти докази, першим з яких є звернення президента РФ Владіміра Путіна до Ради Федерації про введення в Україну російських військ.

Апеляційний суд Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборону користуватися, розпоряджатися та відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га та розташованих на цих ділянках об'єктах нерухомості так званої « Вертолітної площадки Януковича», власником якого є ТОВ «Амадеус Ко».

Оболонський районний суд Києва оголосив перерву до 10 серпня у розгляді справи за обвинуваченням колишнього президента України Віктора Януковича у державній зраді.

Судове засідання розпочалося о 10:00.