Янукович

Захист Януковича планує заявити клопотання про допит Порошенка, секретаря РНБО  Турчинова та екс-прем'єра  Яценюка.

Після спецоперації із затримання двадцяти трьох колишніх податківців часів екс-президента Віктора Януковича українські правоохоронці отримують погрози і дзвінки з Москви.

Українська сторона в Вашингтоні отримала завірену ООН копію листа екс-президента Віктора Януковича голові Росії Володимиру Путіну.

Суд відмовив у відкритті провадження за апеляцією адвокатів екс-президента Віктора Януковича щодо конфіскації $1,5 млрд.

7 кіпрських компаній — власників облігацій внутрішньої державної позики оскаржили рішення суду про спецконфіскацію 1,5 мільярда доларів Януковича і його оточення.

Вищий спеціалізований суд України відмовив у задоволенні клопотання адвокатів екс-президента Віктора Януковича про зміну підсудності кримінального провадження стосовно державної зради.

або Чому нардепи провалили санкції проти Януковича.

Влада Белізу почала розслідування щодо відмивання коштів екс-президентом України Віктором Януковичем і американським політтехнологом Полом Манафортом через Киргизстан.

Ростовський обласний суд готовий забезпечити відеозв’язок з Оболонським райнонним судом для екс-президента Віктора Януковича за умови надходження відповідного звернення Оболонського районного суду про надання міжнародної правової допомоги.

Ростовський обласний суд готовий організувати відеозв'язок із Оболонським судом Києва, щоб у засіданні зміг взяти участь екс-президент України Віктор Янукович.

Колишній президент України Віктор Янукович повертався на територію України після втечі до Росії 23 лютого.

Станом на 15 травня 2017 року за кордоном заблоковані активи екс-чиновників часів екс-президента України Віктора Януковича на суму 107,19 млн доларів США, 15,87 млн євро і 135,01 млн швейцарських франків.

Компанія Донбасенерго через суд вимагає стягнути з компанії Луганське енергетичне об'єднання борг в 618 млн гривень за електроенергію.

Генеральна прокуратура кілька разів допитувала головуючого у справі колишнього президента Віктора Януковича суддю Оболонського районного суду Києва Владислава Дев'ятка.

Оболонський райсуд Києва надав екс-президенту Віктору Януковичу три варіанти відеозв'язку для участі у судовому засіданні.