Школа

Які зміни чекають на загальноосвітні школи?

Батьки та учні як основні споживачі освітніх послуг лише виграють від конкуренції між школами за умови правильно розставлених пріоритетів

У Львові в одній зі шкіл розгорівся скандал через те, що батьки однієї з учениць відмовилися скидатися на покупку нових меблів. У результаті дитині не дали вішати куртку в шафу і поставили стілець для одягу. У школі ж всі звинувачення відкидають.

В оцінці непристойної поведінки директора школи щодо учнів підпорядкованого йому закладу склалася кругова порука.

Школу № 65 обкрадають уже не вперше…

Учні СШ № 53 та СШ № 87 вибивають у мерії комфортне місце для уроків фізкультури, бо тісняться на занедбаному, непристосованому майданчику.

 

У Львівській політехніці відкрили стартап-школу – своєрідний інкубатор молодих наукових талантів.

У Чернівцях в школі № 27 розпочато санаторно-епідеміологічне розслідування у зв’язку із тим, що 55 учнів звернулися до лікарів через отруєння. Про це заявив начальник управління освіти міськради Сергій Мартинюк, повідомляє місцеве видання «Молодий буковинець».

Документ підписали міністри освіти України і Польщі

Поліція виявила підлітків, які розпорошили перцевий балончик в ужгородській школі № 9, через що отруїлись 13 дітей. Про це повідомляє місцеве видання «Mukachevo.net»

У Львові заборонили батьківським комітетам та освітянам «викачувати» гроші з батьків.

Коли йдеться про шкільних вчителів, у моїй пам’яті зринає вчителька історії.

У Львові батьківським комітетам та освітянам заборонили збирати готівкові кошти з батьків школярів і дошкільнят.

У 2017 році вперше за шкільні парти у Львові сяде рекордна кількість дітей за останні п’ять років.

У селищі Новоолексіївка Херсонської області, що межує з анексованим Росією Кримом, відкриють клас, де навчання проводитиметься кримськотатарською мовою. Про це в коментарі для Крим.Реалії розповів постійний представник президента України в Криму Борис Бабін.