Чорногорія

У чорногорському курортному місті Херцег-Нові поруч з автобусною станцією прогримів вибух, серйозні поранення отримала одна людина.

Заяви МЗС РФ про антиросійську істерію у Чорногорії не відповідають дійсності і частиною інформаційної війни, яку Росія веде проти балканської країни.

Суд має 15 днів на те, щоб погодитися з обвинуваченнями чи відхилити їх.

США працюватимуть над подальшим зміцненням відносин з Чорногорією.

наніє Нікич був затриманий у Ростовській області, і зараз розглядається питання про його екстрадицію до Чорногорії.

Остаточне голосування відбуватиметься у верхній палаті Конгресу США. Після цього прохання Чорногорії має схвалити остання країна — Іспанія.

Глава Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон звернувся до лідерів сенату із закликом ратифікувати угоду про вступ Чорногорії в НАТО.

Колишній російський дипломат та агент ГРУ Росії Едуард Шишмаков вербував людей для здійснення перевороту в Чорногорії.

Як зазначається, вони прагнуть мобілізувати вороже налаштованих людей щодо приєднання Чорногорії до НАТО.

Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що влада Росії не причетна до підготовки державного перевороту в Чорногорії.

Російська влада була причетною до підготовки путчу в Чорногорії 2016 року, заявив спеціальний прокурор країни Мілівоє Катнич, який розслідував обставини спроби держперевороту в жовтні минулого року.

У 2016 році зі схвалення та підтримки Москви змовники в Чорногорії планували путч і вбивство прем'єр-міністра Міло Джукановіча.

Комітет Сенату США з міжнародних відносин 11 січня схвалив резолюцію про підтримку членства Чорногорії в НАТО.

Чорногорія офіційно заперечила бізнес-оборудки в цій країні сина колишнього президента України Олександра Януковича, що є в переліку санкцій Європейського союзу, як то напередодні стверджувала бульварна преса в сусідній Сербії.

З’явились подробиці щодо організації перевороту у Чорногорії, який готували громадяни Росії.