Чорногорія

Прокуратура Чорногорії звинуватила двох російських розвідників в організації і координації спроби державного перевороту в Чорногорії із сусідньої Сербії.

Двох російських працівників спецслужб назвали головними організаторами спроби перевороту в Чорногорії з метою перешкодити вступу країни до НАТО

Мандрівник зі стажем Тарас Антонів розкриває секрети Чорногорії.

Україна допоможе Чорногорії боротися із пожежами, направивши у країну пожежний літак Ан-32П.

Країни-союзники НАТО допоможуть Чорногорії у боротьбі з пожежами, направивши літаки типу Canadair.

Чорногорія звернулася до ЄС з допомогою в ліквідації руйнівних пожеж, які не припиняються в центральній частині країни та на узбережжі.

Україні необхідно стати наступною після Чорногорії державою, яка стане членом НАТО.

Чорногорія офіційно стає 29-м членом НАТО сьогодні, 5 червня.

Влада Чорногорії заборонила в‘їзд 149 громадянам Росії та України, які активно підтримують політику, що підриває територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України.

Чорногорським прем'єр-міністру Душко Марковичу, спікеру Асамблеї Івану Брайовичу та голові Демократичної партії соціалістів Міло Дукановичу заборонено в'їзд до Росії.

Влада Чорногорії обурилася через затримання депутата Міодрага Вуковича в аеропорту в Москві і його депортацію з РФ.

Представник Демократичної партії соціалістів Чорногорії Міодраг Вукович був затриманий в московському аеропорту «Домодєдово».

Парламент Чорногорії проголосував за ратифікацію закону про вступ країни до НАТО.

У чорногорському курортному місті Херцег-Нові поруч з автобусною станцією прогримів вибух, серйозні поранення отримала одна людина.

Заяви МЗС РФ про антиросійську істерію у Чорногорії не відповідають дійсності і частиною інформаційної війни, яку Росія веде проти балканської країни.